Angle down Atgal

Dažniausios apatinio trikotažo dėvėjimo klaidos

Nors kai kurios apatinio trikotažo detalės formuojant įvaizdį išlieka nepastebimos, iš tiesų jos taip pat ženkliai prisideda prie bendro mūsų stiliaus. Būtent dėl to tiek renkantis, tiek ir rengiantis visoms šioms detalėms reikėtų skirti pakankamai dėmesio. Pirmiausia siūlome susipažinti su dažniausiai moterų daromomis klaidomis ir pasitikrinti, ar pačios jų nekartojate.

Pasirenkamas neteisingas dydis

Šią klaidą daro daugelis moterų – prie jos dažniausiai priveda įsitikinimai, jog mažesnio dydžio apatinis trikotažas leis atrodyti įspūdingiau. Visgi, realybė yra kiek kitokia: jei rinksitės per mažą liemenėlę, krūtinė neatrodys didesnė, o jeigu ir pavyks pasiekti trumpalaikių rezultatų, ilgainiui dėl jų gali išsivystyti ir nugaros skausmai. Tuo tarpu vilkėdamos per mažas kelnaites, dažnu atveju dar labiau pabrėžiame problematiškas vietas ir visą dieną kenčiame diskomfortą.

Balti apatiniai derinami su baltais drabužiais

Nors toks sprendimas atrodo visai logiškas, iš tiesų baltos spalvos apatiniai sukuria kontrastą su mūsų oda ir dėl to vis vien gali persišviesti per baltą Jūsų aprangą. Tad geriau, jei rinksitės Jūsų odos spalvą atitinkantį trikotažą. Tuo tarpu su tamsiais drabužiais reikėtų derinti tamsesnių spalvų apatinius – jie nepersišvies per tamsesnį, tačiau plonesnį audinį.

Pernelyg susikoncentruojama į dizainą

Taip, apatinį trikotažą tikrai reikia priderinti prie aprangos, tačiau šių prekių spalva ar stilius tikrai neturi būti vienintelis Jums svarbus pasirinkimo kriterijus. Ypač pravartu atkreipti dėmesį į medžiagas – juk apatinis trikotažas tiesiogiai liečiasi prie mūsų odos, tad audiniai turėtų būti minkšti, nedirginantys ir kuo geriau kvėpuojantys. Dabar pasirinkimas tikrai yra pakankamai platus, kad pavyktų suderinti visus prioritetus – svarbiausia juos tinkamai nusistatyti. Plačią kokybiškų kelnaičių įvairovę rasite čia: https://pigu.lt/lt/grozis-ir-mada/apatinis-trikotazas/kelnaites.

Pėdkelnės dėvimos su atvirais bateliais

Nors toks pasirinkimas nėra ypatingai dažnas, jei svarstote pėdkelnes derinti prie atvirų basučių ar batelių, verčiau tokios minties kuo greičiau atsisakykite – tai Jūsų stiliui papildomo žavesio tikrai nepridės. Visgi, jeigu vis vien norisi panašių sprendimų, turėkite omenyje, kad yra taikoma viena išimtis: su tokia avalyne gali būti derinamos smulkaus tinklo, kūno spalvos pėdkelnės. Tiek šių, tiek kitų variantų ieškokite Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudusios čia: https://pigu.lt/lt/grozis-ir-mada/drabuziai/moterims/pedkelnes-ir-kojines.

Pačios nekartodamos šių klaidų, galėsite būti tikros, jog padarėte viską, jog apatinis trikotažas Jūsų įvaizdžiui suteiktų dar daugiau žavesio, o ne atvirkščiai. Svarbiausia atidžioms būti dar pasirinkimo procese – tuomet apatinio trikotažo dėvėjimas sukels gerokai mažiau rūpesčių. 

 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite