Angle down Atgal

Dauguma myli ir gerbia gamtą, bet yra tokių, kurie ją niekina

Tai yra Etaplius.lt skaitytojo nuomonė, už kurios turinį redakcija neatsako.

Dauguma su dideliu malonumu važiuoja praleisti laiką gamtoje, bet kai kas į ją žiūri kaip į teršalų slėptuvę.

Štai prieš dieną išėjau pasidairyti po gamtą šalia Gegužių gatvės, už Tilžės, Gegužių ir Karaliaučiaus sankryžos. Pasukau takeliais dešinėn į augančius krūmelius. Visur labai daug vešlios žolės, vietomis yra ir Sosnovskio barščių.

Pamačiau nemažą duobę, kurioje matosi daug padangų ir kitokių atliekų. Labai jau nemalonūs vaizdeliai. Tada ir pagalvoji, kad dalis žmonių niekina gamtą. Galvoja, kad gamta lyg kokia šiukšlių dėžė, į kurią galima versti visokius nešvarumus. Vaikystėje teko matyti, kaip šalia savo namų esančius gojelius išgrėbstydavo ir net nušluodavo. Juk visi iš vaikystės žinojo, kad savo kiemą ir joje esančią žalumą reikia globoti.

Taigi turėtume visi suprasti, kad mūsų miestas turi nemažai žalių plotelių, kuriuos mes, gyventojai, turime globoti. Juk tai mūsų bendras kiemas. Ir jau labai nemalonu matyti suridentas padangas, sumestus kažkokius skudurus prie krūmelių, prie medelių.

Tokios atliekų krūvelės skleidžia nemalonų aromatą. Mano supratimu, į tokius dalykus gana rimtai turėtų atkreipti dėmesį aplinkosaugininkai. Mes visi būkime pilietiški ir pastebėję teršiant gamtą, pasižymėkime ir praneškime tvarkytojams. Jeigu kai kurie gyventojai nemyli tvarkos, tai reikia imti iš jų baudas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite