Angle down Atgal

Daugiau Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos paslaugų taps prieinamos lankytojams

Švelninant karantino sąlygas, jau nuo gegužės 18 d. (pirmadienio) nekantraujantiems lankytojams duris atveria Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Didžioji ir kraštotyros skaityklos, atnaujinama galimybė naudotis bibliotekoje esančiomis kompiuterizuotomis darbo vietomis, apžiūrėti galerijoje eksponuojamas parodas.

Tiesa, naudojantis skaityklų paslaugomis, lankytojų lauks tam tikri apribojimai – knygų iš skaityklų lentynų ir abonemento atvirųjų fondų savarankiškai rinktis, kopijuoti bei spausdinti dokumentus nebus galima. Visai tai bus atliekama tik su bibliotekos darbuotojo pagalba.

Taip pat ribojamas naudojimosi bibliotekos kompiuteriais laikas ir įvedama išankstinė registracija pasirinkus vieną iš nurodytų laikų, jei planuojama dirbti ilgiau nei 20 minučių. Po kiekvieno naudojimosi seanso numatoma 15 min. pertrauka kompiuterinės darbo vietos dezinfekavimui. Taip pat bibliotekoje, kaip visada, veikia nemokamas belaidis interneto ryšys (Wi-Fi), todėl skaityklose bus galima dirbti naudojant ir savo įrenginį.

Visą informaciją apie lankytojų aptarnavimo tvarką skaityklose rasite čia: http://savb.lt/lt/renginys/nuo-balandzio-28-d-atnaujiname-knygu-isdavima/

Nuotolinio knygų užsakymo, knygų atsiėmimo ir grąžinimo tvarka ir toliau išlieka ta pati – norintys užsisakyti leidinius skaitytojai turi tai padaryti per elektroninį LIBIS katalogą, el. paštu arba telefonu. Prieš atvykstant į biblioteką atsiimti užsakytų leidinių, būtina susisiekti nurodytais telefonais ir įsitikinti, kad užsakymas paruoštas atsiėmimui.

Mokymai, edukacijos, ekskursijos ir kiti kultūriniai renginiai bibliotekoje vis dar nevyks.

ŠAVB primena, kad vykstant į biblioteką atsiimti užsakytų leidinių, būtina laikytis visų saugos reikalavimų. Į patalpas bus įleidžiami tik veido apsaugos priemones dėvintys lankytojai, atvykę ne didesnėmis nei 5 asmenų grupėmis, išskyrus artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus. Bibliotekos viduje nusiimti kaukę griežtai draudžiama. Bibliotekos viduje negalima užkandžiauti, gerti.

Lankytojai, norintys naudotis kompiuteriu, privalo dezinfekuoti rankas, naudoti vienkartines pirštines. Laukiantys eilėje prie leidinių išdavimo punktų turi laikytis saugaus (ne mažiau kaip 2 metrų) specialiu žymėjimu nurodyto atstumo.

Lankytojai, nesilaikantys nustatytos tvarkos ir saugos reikalavimų, aptarnaujami nebus.

Sekite bibliotekos skelbiamą informaciją ŠAVB svetainėje www.savb.lt ir Facebook profilyje.

Saugokime vieni kitus, būkime pakantūs ir supratingi. Jūs visada čia laukiami!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite