Angle down Atgal

Daugiau automobilių stovėjimo vietų R. Juknevičiaus g. 108 namo gyventojams

„Pastebime, kad savivaldybės gyventojai aktyviai dalyvauja mūsų siūlomose aplinkos ar infrastruktūros gerinimo programose. Reguliariai sulaukiame prašymų dalyvauti daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programoje, taip pat gyventojai noriai prisideda ir prie tvarkomų automobilių stovėjimo aikštelių. Paskutinė tokia atsinaujinusi automobilių stovėjimo aikštelė – prie R. Juknevičiaus g. 108 namo. Gyventojai kreipėsi į savivaldybę, pateikė visus reikalingus dokumentus automobilių stovėjimo aikštelės praplėtimo darbams vykdyti. Praplėtus aikštelę sudarytos galimybės tvarkingai sustatyti daugiau nei pusšimtį transporto priemonių“, – sako Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis.

Automobilių stovėjimo aikštelė buvo padidinta įrengiant 12 naujų automobilių stovėjimo vietų. Esamos aikštelės dalies esama asfalto danga buvo nuimama, esami pagrindai lyginami bei įrengiama nauja asfalto danga. Naujoje aikštelės dalyje įrengti nauji pagrindai ir asfalto danga, sudėti borteliai, sužymėtos automobilių stovėjimo vietos, iš kurių viena yra skirta neįgaliajam.

Primename, kad Marijampolės savivaldybės tarybos sprendimu 2016 metų lapkričio mėn. buvo patvirtintas tvarkos aprašas, kuriuo vadovaujantis fiziniai ar juridiniai asmenys gali teikti pasiūlymus dėl prisidėjimo atliekant savivaldybės bendro naudojimo objektų remonto, rekonstravimo ar įrengimo darbus.

Norint teikti pasiūlymus dėl prisidėjimo atliekant daugiabučio namo aikštelės rekonstravimo darbus, pirmiausiai namo gyventojai ar daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų administratorius turėtų sutvarkyti Detaliuoju planu priskirto žemės sklypo nuosavybės dokumentus, parengti aikštelės remonto projektą ir/ar sąmatą ir pateikti savivaldybės administracijai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite