Angle down Atgal

Darželio „apkabinimu“ siekia atkreipti Panevėžio savivaldybės dėmesį

Panevėžio lopšelis-darželis „Žilvitis“ šiandien švenčia 37-ąjį gimtadienį. Kasmet šio darželio bendruomenė sugalvoja, kaip išskirtinai , originaliai ir kūrybiškai paminėti gražią ir svarbią progą. Praėjusiais metais darželį lankantys vaikai bėgo tiek metrų, kiek darželiui sukako metų. O šiemet darželio bendruomenė sugalvojo „apsikabinti“ darželį.

Šiandien lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ šurmuliavo šventinės nuotaikos. Nuo pat ankstaus ryto darželio auklėtojos persirengė įvairiais personažais, vaikai valgė tortą, skambėjo sveikinimai.

Po šventinio ryto, mažyliai kartu su ugdymo įstaigos darbuotojais, skubėjo į lauką. Čia vyko svarbiausia gimtadienio akcentas.

Skambant linksmai gimtadienio muzikai, visi susikibo rankomis ir „apsikabino“ mylimą darželį.

Siekia, kad darželis būtų renovuotas

„Šiemet nusprendėme, kad reikia Panevėžiui parodyti, kaip mylime savo darželį, todėl jį apsikabinome. Visi vaikai sustojo aplink darželį. Žinoma, viskas vyko saugiai, pagal reikalavimus. Taip pat siekiame, kad lopšelis-darželis „Žilvitis“ būtų renovuotas, tad ir savivaldybei norime parodyti, kaip mes to norime“, – kalbėjo lopšelio-darželio direktorė Lina Budreikaitė.

Problemą žino

Naujienų portalo JP kalbintas Panevėžio mero pavaduotojas Deividas Labanavičius sveikino darželį su gražia sukaktimi ir teigė, kad „apsikabinti“ pastatą yra puiki idėja. Paklaustas, ar situacija dėl renovacijos yra žinoma, vicemeras tvirtino viską žinantis ir ne kartą bendravęs su lopšelio-darželio „Žilvitis“ direktore.

D. Labanavičius.
„Taip, su direktore esame aptarę šią problemą. Ieškome būtų spręsti tai, kaip tik įmanoma. Kai tik atsiras tinkamos galimybės sutvarkyti darželį, Savivaldybė būtinai to imsis“, – žadėjo D. Labanavičius.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite