Angle down Atgal

Darsūno namai plačiai atveria duris

Darsūniškio kaimo bendruomenė, savo įdomia bei turininga veikla stebinanti jau 18 metų, sėkmingai įgyvendino savo didžiausią projektą – „Darsūniškio bendruomenės bendruomeninio verslo kūrimas“.

Prieš keletą metų užsibrėžę tikslą – įrengti bendruomenės namus, kuriuose kunkuliuotų visiems įdomios veiklos, darbštūs ir kūrybingi šio krašto žmonės pagaliau gali pasidžiaugti savo darbo vaisiais.

Ir taip – viename gražiausių mūsų rajono kampelių, ant Nemuno kranto, nuo šiol yra namai, atviri visiems. Neseniai šia džiugia žinias bendruomenė pasidalino ir socialiniuose tinkluose: „Taigi, mes ir vėl startuojame! Ir vėl naujokai, šį kartą – bendruomeniniame versle! Bendruomenė siūlo įvairias mokamas paslaugas (įvairias edukacijas, patalpų nuomą, trumpalaikį apgyvendinimą bendruomenės namuose), taip pat skatina vietos gyventojus auginančius, gaminančius savo produkciją, teikiančius įvairias paslaugas jungtis į bendrą paslaugų teikimo „bloką“.

Nors laukia didžiulis iššūkis, tikime bendra mūsų visų sėkme, kuri bus paskata kitiems vietos gyventojams imtis savo verslo“, - skelbia darsūniškiečiai. Pavadinę savo sukurtą erdvę „Darsūno namais“ darsūniškiečiai juose siūlo salę su 30 sėdimų vietų asmeninei šventei ar konferencijai. Yra garso, apšvietimo, multimedijos įranga. Čia taip pat galima naudotis virtuve, norintiems apsistoti ilgėliau – 10 miegamųjų vietų.

„Darsūno namai“ turėtų ypač sudominti tėvelius, norinčius surengti nepamirštamą gimtadienio šventę vaikams, kurioje galima pramogauti su linksmais personažais: Pelyte Smalsuolyte, Gėlių mergaite, princese, kurti lėles ir pasakas lėlių teatro edukacijoje. Taip pat norimu laiku galima užsisakyti edukacinę lėlių teatro programą „Darsūniuko pasakos“. Tai – pati pradžia.

Tikimės, jog netolimoje ateityje bendruomeninis verslas Darsūniškyje visiems susidomėjusiems pasiūlys dar daugiau veiklų. Bendruomeniniam verslui koordinuoti įkurta viena darbo vieta.

Sigita Miškinienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite