Angle down Atgal

Darbai juda – gyventojams pristatyti aplinkkelio projektiniai pasiūlymai

Ties Mažeikių miesto šiaurės vakarine riba planuojama įrengti aplinkkelį – paruošiamieji darbai juda į priekį.

Visuomenei nuotoliniame viešajame susirinkime pristatyti planuojamo aplinkkelio projektiniai pasiūlymai. Po pristatymo projektuotojai atsakė į klausimus, pakomentavo pasiūlymus. Atsižvelgus į išsakytus pastebėjimus ir pakoregavus projektinius pasiūlymus, bus rengiamas aplinkkelio techninis projektas.

Su visuomene buvo svarstomi Pumpurų, Troškučių gatvių,  S. Nėries ir Laisvės gatvių sankryžos, Troškučių ir Skuodo gatvių sankryžų rekonstravimo projektiniai pasiūlymai bei planuojamo aplinkkelio sankirtos su geležinkeliu naujos statybos projektiniai pasiūlymai. Juos parengė ir pristatė UAB „Realprojektas.“

S. Nėries ir Laisvės g. sankryžą planuojama rekonstruoti į mažą žiedinę sankryžą, o Troškučių g. ir Skuodo g. sankryžą – į turbožiedinę (didesnio pralaidumo). Aplinkkelio sankirtoje su geležinkeliu planuojama įrengti tunelį po geležinkeliu.

Sulaukta klausimų ir pasiūlymų dėl eismo saugumo užtikrinimo, įvažiavimų į kiemus ir įmonių teritorijas, pėsčiųjų ir dviračių takų bei pėsčiųjų perėjų, apšvietimo, autobusų stotelių įrengimo, išsakytos abejonės, dėl žiedinės sankryžos pravažumo sunkiasvorėms ir didžiagabaritėms transporto priemonės ir kt.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite