Angle down Atgal

Darbą pradėjo naujoji Respublikinės Kauno ligoninės vadovė D. Žaliaduonytė

Sveikatos apsaugos viceministrė Lina Jaruševičienė antradienį pristatė Respublikinės Kauno ligoninės bendruomenei naująją šios įstaigos vadovę - doc. dr. Dianą Žaliaduonytę, pradedančią eiti generalinės direktorės pareigas.

Viceministrė L. Jaruševičienė naujajai vadovei linkėjo sėkmės ir toliau kuriant novatorišką, modernią ir pacientų sveikata besirūpinančia gydymo įstaigą.

„Respublikinė Kauno ligoninė yra nuolat tobulėjanti įstaiga, teikianti aukščiausius standartus atitinkančias paslaugas. Su generaline direktore aptarėme įgyvendinamus projektus ir ateities viziją, kuri leistų dar labiau pagerinti ligoninės sąlygas darbuotojams ir pacientams“, teigia L. Jaruševičienė

D. Žaliaduonytė yra LSMU Medicinos fakulteto Kardiologijos klinikos docentė, kuri prieš pradedant darbą Respublikinėje Kauno ligoninėje dirbo Kauno klinikų Kardiologijos klinikos Širdies nepakankamumo ir ydų skyriaus vadove. Anksčiau buvo Lietuvos kardiologų draugijos Širdies nepakankamumo darbo grupės vadovė.

Naujoji vadovė yra parašiusi daugiau kaip 100 mokslo publikacijų, prisidėjusi prie mokomosios literatūros kūrimo, skaito pranešimus tarptautinėse konferencijose ir kongresuose, dalyvauja biomedicininiuose projektuose, yra gavusi prezidentės apdovanojimą, kaip geriausios disertacijos fizinių, technologijos, biomedicinos ir žemės ūkio mokslų disertacijos konkurso laureatė.

Respublikinė Kauno ligoninė jau daugiau nei 65-erius metus, rūpinasi kauniečių bei kitų Lietuvos miestų ir miestelių gyventojų sveikata, o per metus ligoninėje gydymo paslaugos suteikiamos per 30 tūkstančių pacientų.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite