Angle down Atgal

Dar vienas svarbus aksesuaras, kurio nevalia užmiršti!

Šio sezono stiliaus tendencijų tiek daug, kad atsirinkti sunku! Nuo spalvų įvairovės iki rėkiančių etikečių, stilių „miksavimo“, plunksnų ir rankinių-diržų. Bet vienas aksesuaras per pristatymus dominavo beveik visose kolekcijose - SKARELĖ! Ryšima ir ant galvos, ir ant kaklo, ir prie rankinės! Dekoruotos dizainerių logitipais, gėlėmis ir margintos raštais! Verta paieškoti spintoje arba įsigyti naują!

O svarbiausia, kad tai aksesuaras, kurį tikrai rasite savo spintoje! Galbūt ją esate įsigijusi jau seniai, galbūt ji gauta dovanų arba parsivežta iš tolimų kraštų, o galbūt paveldėta iš mamos ar močiutės! Ir svarbiausia - ji labai madinga! Tai skarelė! Didelė ir maža, lengva ir sunki - madingos įvairiausios! Margos, vienspalvės, puoštos logotipais..

Keli patarimai:

  • Skarele puoškite plaukus: naudokite kaip galvos aksesuarą, prilaikantį plaukus, apriškite skarele kuodelį, plaukų uodegėlę.
  • Skarele dekoruokite rankines: riškite prie rankinės rankenos arba apvyniokite rankeną per visą ilgį.
  • Ryšėkite skarelę įprastai - ant kaklo. Ji gali būti mažytė arba didelė, lengvai užmesta ant kaklo ir pečių arba laisvai surišta ant kaklo ar šiek tiek žemiau.
  • Itin madingas įvaizdis - skarelė ryšima ant galvos, kaip tai darydavo mūsų prosenelės! Beje, taip skareles ryši ne tik gatvės stileivos, podiumų deivės, bet ir Anglijos karalienė! Juk tai klasika.
  • Iš skarelės sulankstyta juostele juoskite galvą (galite surišti kaip kaspinėlį galvos viršuje) arba riškitės dengdamos kaktą (toms, kurios neatsimena, siūlau paieškoti 9-10 deš. roko dievaičių įvaizdžių, pvz., Guns'n'roses ;).
  • Didelę skarą galima rištis ant galvos kaip tiurbaną! Labai tinka vasarą, slepiantis nuo saulės, labai originalu ir stilinga.
  • Rinkitės gėlėtas, margas ar leopardo raštų skareles, kurie itin madingi šį sezoną, kurie pagyvins vienspalvį jūsų įvaizdį.
  • Mažytes plonas skareles riškitės ant riešų ir ant čiurnų! Itin madingas, originalus vasaros įvaizdis!

Vaida Buivydienė, STYLE INN mados socialinis tinklapis

Daugiau www.styleinn.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite