Angle down Atgal

Dar vienas COVID-19 atvejis Ignalinos rajone

Ignalinos rajono savivaldybė šeštadienio vidurdienį pranešė apie dar vieną COVID-19 atvejį rajone.

Skaitykite daugiau: Ignalinos rajono ligoninėje – sujudimas dėl COVID-19

„Ignalinos rajono gyventojo, kuriam gegužės 28 dieną patvirtintas teigiamas COVID-19 tyrimas, artimieji taip pat buvo tiriami. Vieno iš jų COVID-19 testas teigiamas. Asmuo izoliuotas. Ligoninės pacientų ir darbuotojų tyrimai neigiami. Toliau tęsiamas galimai su užsikrėtusiais kontaktavusių asmenų testavimas“, – praneša Savivaldybė.

Taip pat atlikti ligoninės darbuotojų ir pacientų COVID-19 tyrimai. Vėlų penktadienio vakarą iš Panevėžio laboratorijos gauti atsakymai. Kaip informavo ligoninės vadovas Arvydas Ramelis, koronavirusas nenustatytas nė vienam iš 67 tirtųjų asmenų. Pakartotinis tyrimas bus atliekamas birželio 4 dieną.

Priimti sprendimai dėl Vidaus ligų ir Slaugos skyrių darbo organizavimo. Vidaus ligų skyriaus pacientai gegužės 30-osios rytą pervežti į Utenos ir Panevėžio respublikinę ligonines. Geriau besijaučiantys ligoniai perkelti į Slaugos skyrių. Vidaus ligų skyrius, kaip ir kitos ligoninės patalpos, dezinfekuotas. Jis uždarytas 14-kos dienų laikotarpiui, vėliau bus priimami sprendimai atsižvelgiant į esamą situaciją.

Darbas ligoninėje organizuojamas komandomis (gydytojas, 1 ar du slaugytojai, slaugytojo padėjėjas, valytoja). Vienam komandos nariui pasireiškus COVID-19 ligos simptomams, būtų keičiama visa komanda. Ligoninėje naudojamos aukščiausio lygio apsaugos priemonės. Iki birželio 4 dienos darbuotojų patekimas į ligoninę ir išėjimas ypač sugriežtinti (matuojama temperatūra, pildomas klausimynas), jiems patariama ir ne darbo metu laikytis griežtesnių karantinų sąlygų. Informacija apie pacientų būklę ir toliau bus teikiama telefonu.

Primename, kad Ignalinos rajono meras Justas Rasikas penktadienį ryte pranešė, jog vėlų ketvirtadienio vakarą sužinota, kad Ignalinos rajono ligoninės darbuotojui diagnozuota COVID-19.

„Darbuotojas yra izoliuotas atokiau nuo didesnių gyvenviečių, jo šeimos nariai izoliavosi savo bute. Penktadienį duotas nurodymas Ignalinos butų ūkiui atlikti susirgusio asmens namo laiptinės dezinfekavimą. Bus dezinfekuojamos ir kitos šio namo laiptinės, ir visų daugiabučių namų laiptinės ne tik Ignalinoje, bet ir Vidiškėse, Didžiasalyje, Dūkšte. Penktadienį sudarinėjamas sąrašas asmenų, kurie galėjo turėti kontaktų su sergančiu asmeniu, nors visi ligoninės darbuotojai buvo tiriami dėl kronoviruso. Šis ligos atvejis neįvežtinis, todėl siekiama išsiaiškinti, kur ir kaip buvo apsikrėsta. Ligoninėje dezinfekuojamos visos patalpos, kuriose lankėsi apsikrėtęs asmuo“, – išplatintame pranešime skelbė meras.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite