Angle down Atgal

Dar viena skaudi COVID-19 auka: mirė skiepytis atsisakęs olimpinis čempionas

Koronavirusas pasiglemžė Vengrijos olimpinio čempiono 51-erių metų Szilveszterio Csollany gyvybę. Po kelių savaičių praleistų ligoninėje vyras pirmadienį mirė. 

Apie skaudžią netektį pranešė Vengrijos olimpinis komitetas ir šalies gimnastikos federacija. Teigiama, kad S. Csollany COVID-19 liga užsikrėtė prieš daugiau nei mėnesį. Jo būklė tik prastėjo, jau kurį laiką sportininkas buvo prijungtas prie dirbtinės plaučių ventiliacijos aparato. Visgi vyro gyvybės išgelbėti nepavyko. Konstatuota, kad S. Csollany pirmadienį mirė nuo koronaviruso sukeltų komplikacijų.

„Žinojome, kad jis sunkiai serga ir jau kelias savaites guli ligoninėje. Ne tik jo artimieji, olimpinė šeima, bet ir visa šalis džiaugėsi jo Sidnėjaus pergale. Žinojome, kad jis kovoja didesnę kovą nei olimpinėse žaidynėse, bet juo pasitikėjome. Manėme, kad savo tvirtame kūne, atras valio kovoti ir išgyvens. Tačiau dabar jis pralaimėjo mūšį“, – teigiama Vengrijos olimpinio komiteto įraše.

S. Csollany dar vasarą viešai pasisakė prieš skiepus nuo COVID-19, abejodamas jų nauda. Kaip skelbia Vengrijos žiniasklaida, sportininkas galiausiai priėmė sprendimą pasisiskiepyti, bet buvo per vėlu. Nespėjus susiformuoti imunitetui, vyras susirgo COVID-19 liga.

S. Csollany olimpiniu čempionu pratimuose ant žiedų tapo 2000-aisiais, triumfavęs Sidnėjaus olimpinėse žaidynėse.

 

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite