Angle down Atgal

Dar viena šeštadienį Vilniuje įvykusios avarijos auka: neišgyveno ir lengvojo automobilio keleivė

Šeštadienio rytą Vilniuje susidūrė lengvasis automobilis ir autobusas. Po avarijos, kurios priežastis aiškinasi pareigūnai, du nukentėję žmonės buvo išvežti į ligoninę. Tačiau tą pačią dieną pranešta, kad lengvojo automobilio vairuotojas neišgyveno. Sekmadienį pranešta ir apie jo keleivės mirtį.

Anot Bendrojo pagalbos centro, informacija apie eismo nelaimę skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gauta 6.52 val. Pranešta, kad Vilniuje, Plytinės gatvėje, susidūrė lengvasis automobilis ir autobusas, yra nukentėjusių ir prispaustų žmonių.

Į įvykio vietą buvo išsiųstos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai bei Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Ugniagesiai gelbėtojai išlaisvino du automobilyje prispaustus žmones, jie buvo perduoti medikams.

Autobusu važiavę žmonės nenukentėjo.

Šeštadienį, apie vidudienį, Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos pateikė daugiau informacijos apie eismo nelaimę: Vilniuje, Plytinės gatvėje, susidūrė maršrutinis autobusas ir automobilis "Citroen". Eismo įvykio metu nukentėjo "Citroen" keleivė (g. 1942 m.) ir vairuotojas, kurie buvo išvežti į ligoninę.

8 val. 15 min. gautas pranešimas, kad automobilio vairuotojas (g. 1935 m.) nuo patirtų sužalojimų ligoninėje mirė.

Sekmadienio rytą pranešta, kad ligoninėje mirė ir lengvojo automobilio keleivė.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite