Angle down Atgal

Dar daugiau šviesų, pasimatymų ir mados

Savaitgalį Šiaulius nudžiuginęs pagrindinės miesto eglės įžiebimas paskelbė kalėdinių renginių maratono pradžią. Ir tai ne vienintelė eglė, kurios lemputės švies ir trauks akį. Ir tai ne vieninteliai spalvingi ir nuotaikingi įvykiai mieste šią savaitę.

Gruodžio 6 d., ketvirtadienį, 15 val. Chaimo Frenkelio vilos parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks Kalėdų eglutės įžiebimas. Susirinkusiųjų lauks susitikimas su Seniu Kalėda, šventinės dirbtuvėlės, dainos, lauko žaidimai, karštas šokoladas, kava, arbata, dovanos ir staigmenos. Renginys nemokamas.

Gruodžio 4, antradienį, kviečiame į šventinį ąžuolo įžiebimą Šiauliuose, Didždvario gimnazijos kieme.

Renginio pradžia: 1️8️:3️0️

Ąžuolą įžiebsime kartu su Šiaulių miesto jaunimo kameriniu choru „Atžalynas“, vadovaujamu Mindaugo Žalalio. Choro dalyviai – tarptautinių konkursų laureatai, šįkart paruošė porą ypatingų šventinių kūrinių. Renginio metu vaišinsime šildančia arbata ir sausainiais bei kviesime visus dalintis šviesiomis istorijomis su savo artimaisiais. Pasimatykime po šviečiančiu ąžuolu!

Šventė „Spindinti žvaigždė“ suburs rėkyviškius ir svečius koncertui ir Kalėdų eglės prie Rėkyvos kultūros namų (Energetikų g. 7) įžiebimui.

Programoje numatytas Šiaulių moksleivių namų dainų ansamblio „Muzika kitaip“ (vad. Virginija Bagdonavičiūtė) koncertas, teatralizuotą šventę ves pasakų personažai.

Pažintinis žygis-ekskursija po Talkšos ir Salduvės parkus „Šiapus ir anapus. Žiema“ – šiaurietiško ėjimo mėgėjams. Sužinosite įdomių faktų ir netikėtų istorijų. Kokias istorijas slepia ežero pakrantės? Kur veda žmonių, arklių ir varlinėtojų takai? Kur Lepšių šaltiniai teka? Kur yra „tylos zona“ ir Salduvės „puntukas“? Kokias istorijas „saugo“ gražiausia parko alėja? Keliauk, pažink, pajausk kitaip!

Neturite šiaurietiškų lazdų? Nenusiminkite!

Bus galima išsinuomoti lazdas žygio metu.

Nuomos kaina 2 Eur

Šis žygis puikiai tiks ir žingeidiems vaikučiams, ir šeimoms, ir senjorams.

Gruodžio 7 d. 17 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekos Didžiojoje skaitykloje vyks Nijolės Koskienės knygos „Špylkos ir šlepetės“ pristatymas.

Nors parašyta humoreskos žanru, tai yra labai rimta knyga apie nuolatines moters pastangas išlikti moterimi šiuolaikiniame pasaulyje, nuobodžioje kontoroje, komplikuotoje santuokoje, provincijos mieste. Veiksmas prasideda praėjusio šimtmečio pabaigoje, siaučiant ekonominei krizei, santuokinei krizei, vidutinio amžiaus krizei ir tęsiasi iki šių dienų.

VIRUS MADA – tai finalinis šiuolaikinio meno festivalio VIRUS’23 tarptautinis mados renginys, pribloškianti meno ir mados sintezės laboratorija, kuri tęsiasi jau dvidešimt trejus metus. Renginio metu mados meno išsiilgusiems žiūrovams bus pristatytos pačios įdomiausios Baltijos šalių dizainerių kolekcijos. Atrinkti Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos mados kūrėjai varžysis finaliniame renginyje, kurio nugalėtojai bus paskelbti VIRUS MADA renginio metu 2018 m. gruodžio 8 d.Tarptautinis avangardinės mados šou VIRUS‘23

PRIMINIMAS: Šiauliuose vyksta gastroturas, kurio metu galite paskanauti specialiai sukurtų patiekalų, pasimėgauti gėrimais.

Jau žiemiška tradicija tapusi žvakučių dėliojimo akcijalauks visų gruodžio 8 d., šeštadienį. Susitikime prie Šiaulių TIC ir sukurkime akims malonų reginį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite