Angle down Atgal

Dar daugiau pokyčių Mokolų mikrorajone

Mokolų mikrorajono gyventojai jau kurį laiką džiaugiasi atnaujintu pėsčiųjų ir dviračių taku Mokolų gatvėje. Ryškėja ir kapitaliai remontuojamo pėsčiųjų tako J. Ambrazevičiaus-Brazaičio gatvėje kontūrai. Pabaigus šio pėsčiųjų tako remontą gyventojai galės patogiai naudotis 918 m. ilgio ir 3 m. pločio trinkelėmis grįstu pėsčiųjų taku. Tiesa, 3 m. pločio takas bus padalintas į dvi dalis – 1,5 m skirta pėstiesiems, o kiti 1,5 m – dviratininkų judėjimui. Pėsčiųjų takas grįstas pilkos spalvos betoninėmis trinkelėmis, o dviratininkų – raudonos.

Šią savaitę pradėti remonto darbai ir Uosupio gatvėje. Čia numatoma sutvarkyti ne tik šaligatvį, bet ir važiuojamąją kelio dalį. Nutiestas naujas betoninių trinkelių pėsčiųjų takas bus pilkos spalvos, o ties šaligatvio pabaiga bus įrengtos raudonos spalvos betoninių trinkelių nuožulnios plokštumos su įspėjamaisiais paviršiais akliesiems ir silpnaregiams.

„Daug kartų sulaukėme gyventojų klausimų, kada bus tvarkomi šaligatviai J. Ambrazevičiaus-Brazaičio gatvėje, kad net pėstiesiems sunku ir nepatogu eiti Uosupio gatvėje esančiu šaligatviu, o ką jau kalbėti apie neįgaliuosius ar mamas su vežimėliais. Kapitalinio remonto darbai J. Ambrazevičiaus-Brazaičio gatvėje pradėti dar praėjusį mėnesį, o Uosupio gatvėje technika pradėjo ūžti šią savaitę. Tikiuosi, kad lietingesni rudeniški orai neturės didelės įtakos darbams ir naujais, patogiais pėsčiųjų takais gyventojais galės vaikščioti ir džiaugtis visai netrukus.“, – apie vykdomus viešosios infrastruktūros gerinimo darbus kalba savivaldybės meras Povilas Isoda.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite