Angle down Atgal

„Danielbus“ kviečia į pažintines keliones autobusu po Lietuvą

Vietoje keturių namų sienų – Gintaro muziejus, Birutės kalnas, delfinariumas, Klaipėdos zoologijos sodas ir kitos lankytinos mūsų šalies vietos. Kelionių organizatorius „Danielbus“ kviečia į vasariškas pažintines keliones po Vakarų Lietuvos kraštą.

Autobuse – kaip lėktuve. Keliaujantieji autobusu gali tikėtis maksimalaus komforto: garso ir vaizdo įrangos, kavos aparato, tualeto ir kondicionieriaus, apsaugosiančio nuo vasariškos kaitros.

Šiuo metu „Danielbus“ organizuoja keliones autobusu po Vakarų Lietuvą, o konkretų maršrutą iš anksto dėlioja pagal būsimųjų keleivių norus. Tarp lankytinų objektų: Birutės kalnas ir Gintaro muziejus Palangoje, delfinariumas Smiltynėje, Klaipėdos zoologijos sodas, Žiemos sodas Kretingoje, Žvėrinčius prie Telšių miesto ir pan. Kad kelionės neprailgtų, patariama aplankyti 2–3 objektus.

Liepos mėnesio viduryje taip pat bus planuojama kelionė į kitą Lietuvos kraštą – Druskininkus, kartu aplankant Grūto parką ir įžymiąją Merkinės piramidę.

Pažintinėms kelionėms po Vakarų Lietuvą renkamos grupės nuo 28 iki 36 žmonių. Aplankyti čia esančius muziejus bei kitas vietas – įdomi atrakcija tiek moksleiviams, tiek senjorams, tiek įmonių darbuotojams.

Be to, jeigu turite surinktą keliautojų grupę, o transporto trūksta, kelionių organizatorius „Danielbus“ – jūsų paslaugoms.

Laukiame jūsų.

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės telefonais:
8 686 84 042 arba 8 672 79 607.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite