Angle down Atgal

Danguolė Martinkienė: „Politikas privalo pats nuolat mokytis ir būti autoritetas“

„Savo darbe daug reikalauju iš kitų, bet pirmiausia sau pačiai ir savo darbų kokybei keliu itin aukštus reikalavimus“, – pasakoja ilgametė Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narė, aktyvi visuomenės veikėja Danguolė Martinkienė. Atviras interviu su Danguole apie politinę karjerą, nuolatinį tobulėjimą, siekiant kuo aukštesnės darbo kokybės.

Trumpai pristatykite save tiems, kurie jūsų dar nežino.

Esu Danguolė Martinkienė. Gimiau 1965 m. spalio 10 d. Ringuvėnų kaime, Šiaulių rajone. Studijuojant Lietuvos veterinarijos akademijoje išryškėjo mano, kaip lyderės, savybės. Jau tuomet prisiimdavau atsakomybę už studentų studijų kokybę, neformalią veiklą. Grįžusi į Šiaulius, ištekėjau, susilaukiau sūnaus Armino ir dukters Gretos. Įkūriau savo individualią įmonę, ji teikė finansinio konsultavimo paslaugas. Dirbau direktoriaus pavaduotoja ir finansininke maitinimo įstaigoje,taip pat aktyviai dalyvavau Šiaulių miesto visuomeniniame gyvenime, esu įsteigusi VšĮ Pojūčių akademija ir užsiimu projektine veikla, kurioje aktyviai dalyvauja šiauliečiai.

Koks buvo reikšmingiausias jūsų gyvenimo sprendimas?

Vienas reikšmingiausių sprendimų mano gyvenime – politinio kelio pasirinkimas. 2003 m. įstojusi į Darbo partiją, jau 2007 m. dalyvavau rinkimuose į Šiaulių miesto tarybą ir juos laimėjau.

Kas jums padėjo laimėti rinkimus ir pasirinkti politikės kelią?

Manau, kad mano savybės: atsakomybė, racionalumas, objektyvumas, atvirumas, nuoširdumas, gebėjimas išklausyti ir padėti. Tai tos savybės, kurias kasdien atsinešdavau į darbą, jas įvertino ir rinkėjai.

Jūsų politinė karjera trunka jau ilgiau nei dešimtmetį. Kokias reikšmingiausias pozicijas jau teko užimti?

2007–2019 m. laikotarpiu buvau ne tik Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nare. Dirbau Kultūros ministro patarėja; Šiaulių miesto savivaldybės mero patarėja, atsakinga už viešuosius ryšius, nevyriausybinių organizacijų veiklą ir miesto įvaizdį. Tuo laikotarpiu išmokau telkti bendruomenes, valdyti konfliktines situacijas. 2011 m. rinkimai į Šiaulių miesto savivaldybės tarybą taip pat buvo sėkmingi, nes ne tik tapau Tarybos nare, bet ir užėmiau Šiaulių miesto savivaldybės mero pavaduotojos pareigas socialinėje, sporto, sveikatos, švietimo srityse. Nuo 2019 metų ir šiuo metu esu Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narė, dirbu Sveikatos ir socialinių reikalų komitete, aktyviai atstovauju savo rinkėjų pozicijas Pabalių turgaus privatizavimo klausimais, Nakvynės namų vietos parinkimo tema ir kt, gyventojams svarbiais klausimais.

Kokią įsivaizduojate tobulą darbo aplinką? Ką labiausiai vertinate dirbdama komandoje?

Darbe vertinu sąžiningumą, kompetencijas, žmogiškąsias savybes, bendrų tikslų siekimą. Jaučiuosi savimi, kai aplink yra darni darbo aplinka, kai kolektyve kiekvienas turi galimybę išreikšti savo nuomonę, į ją atsižvelgiama, kai dirbame komandoje, gebame susitelkti esant sunkumams. Savo darbe daug reikalauju iš kitų, bet pirmiausia sau pačiai ir savo darbų kokybei keliu itin aukštus reikalavimus. Tai lėmė, kad nusprendžiau nepasitenkinti turimu aukštojo mokslo diplomu ir Šiaulių universitete 2015 m., aukodama savaitgalius ir atostogas, pasiekiau savo tikslą – apsigyniau viešojo valdymo ir socialinio darbo magistro laipsnio diplomus. Esu įsitikinusi, kad vadovas privalo pats nuolat mokytis ir būti autoritetas savo komandai ir bendruomenei.

Kodėl rinktis Darbo partiją

120 tūkstančių naujų darbo vietų, ketvirtadaliu padidintas valstybės biudžetas, didesnės algos viešojo sektoriaus darbuotojams – tai tik nedidelė dalis mūsų programoje numatytų kryptingų ir nuoseklių darbų. Žinome, kaip sumažinti valstybės skolą ir nedaliname tuščių pažadų.

Esame atlikę išsamias analizes ir turime parengę strateginius planus, kaip užsibrėžtus tikslus paversti realybe.

Todėl tvirtai tikime, kad spalio 11 rinkimuose į LR Seimą, savo pasitikėjimą atiduosite 16 numeriu sąraše pažymėtai darbo partijai.

Atsakau už savo žodžius!

Politinė reklama bus apmokėta iš vienmandatininkės Danguolės Martinkienės rinkiminės sąskaitos. užsk.nr. 90949

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite