Angle down Atgal

Dalyvavimas šventėje „Draugystės tiltai apleistuose praeities kiemuose“

Gegužės 15 d. Vilniuje vyko tradicinė draugystės ir kaimynystės šventė „Draugystės tiltai apleistuose praeities kiemuose“, skirta Motinos dienai ir bendrijos „Viltis“ 30-osioms veiklos metinėms paminėti. Renginį jau dešimtus metus organizuoja Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos asociacija „Viltis“.

Šventėje dalyvavo Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių ir neįgaliųjų organizacijų atstovai iš visos Lietuvos – Vilniaus, Alytaus, Panevėžio, Utenos, Mažeikių ir kt. Tarp jų buvo ir Šalčininkų rajono sutrikusio intelekto žmonių dienos užimtumo centro lankytojai.

Susirinkusius sveikinimo žodžiais pasitiko asociacijos „Viltis“ vadovė Dana Migaliova. Asociaciją šventės proga visus susirinkusius pasveikino nuolatiniai rėmėjai ir savanoriai.

Šventinė darbelių mugė džiugino sutrikusio intelekto vaikų, jaunuolių bei suaugusiųjų rankdarbių gausybe. Akyse margavo medžio, molio, popieriaus, siūlų ir daugybė kitų dirbinių. Įstaigos keitėsi idėjomis. Vyko puikus koncertas, kuriame pasirodė ir Šalčininkų rajono sutrikusio intelekto žmonių dienos užimtumo centro lankytojai ir darbuotojai, pristatę šokį ir dainą. Jie buvo labai šiltai priimti.

Šventės svečiai grožėjosi dailės ir rankdarbių dirbinių gausa. Šventę pralinksmino atvykusieji motociklininkai. Šventės dalyviai labai smagiai praleido laiką.

Renginio tikslas – mažinti sutrikusio intelekto žmonių socialinę atskirtį, keisti neigiamą visuomenės nuostatą ir klaidingą požiūrį į sutrikusio intelekto žmonių gebėjimus.


Šalčininkų r. sutrikusio intelekto žmonių dienos užimtumo centro informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite