Angle down Atgal

Dalyvaukite eilėraščių konkurse „Odė gimtajai lietuvių kalbai“!

Esate neabejingi poezijai? Patinka rašyti eiles? Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka kartu su Valstybine lietuvių kalbos komisija, minint Lietuvių kalbos dienas, kviečia šiauliečius dalyvauti eilėraščių konkurse „Odė gimtajai kalbai“.

Dalyviai turi sukurti nuo 4 iki 16 eilučių eilėraščius apie gimtąją lietuvių kalbą ir iki balandžio 19 d. siųsti el. paštuj urgita.tarale@smsvb.lt.

Būtina nurodyti autoriaus vardą, pavardę (gimnazistams ar studentams – ir mokymosi įstaigą, klasę ar kursą) bei telefono numerį.

Visi atsiųsti eilėraščiai bus skelbiami bibliotekos Facebook paskyroje, kurioje lankytojai balsuos už labiausiai patikusius eilėraščius.

Vertinant eilėraščius, dalyviai bus skirstomi į 3 grupes:

  • gimnazistų;
  • studentų;
  • suaugusiųjų.

Pagal Facebook vartotojų ir komisijos balsus, bus atrinka iš viso 10 geriausių eilėraščių. Taip pat bus išrinktas eilėraštis, sulaukęs daugiausia Facebook vartotojų simpatijų.

Rezultatai bus skelbiami balandžio 28 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos svetainėje www.smsvb.lt ir Facebook paskyroje.

KONKURSO NUOSTATAI.

Iš laureatų eilėraščių bus parengta stilizuota paroda ir gegužės 1–31 d. viešinama bibliotekos padaliniuose ir, jei bus galimybė, kitose Šiaulių miesto vietose.

Geriausių darbų autoriai bus apdovanoti Valstybinės lietuvių kalbos komisijos ir Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos įsteigtais prizais ir padėkos raštais.

Balandžio 29 d visi konkurso dalyviai bus kviečiami dalyvauti nuotolinėje paskaitoje „Lietuvių kalbos reikšmė ir prestižas šiandien“ (lektorius – Valstybinės lietuvių kalbos komisijos pirmininkas Audrys Antanaitis).

Jei kyla klausimų, galima kreiptis tel. (8 41) 52 50 05 arba el. paštujurgita.tarale@smsvb.lt.

Organizatorė – Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka.

Rėmėja – Valstybinė lietuvių kalbos komisija.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite