Angle down Atgal

Dalytasi mintimis dėl priešgaisrinio saugumo

Savivaldybėje viešėjo Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Kęstutis Bautronis ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Akmenės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Darius Liniauskas.

Susitikę su Savivaldybės meru Vitalijumi Mitrofanovu svečiai pristatė įstaigos praėjusių metų veiklos ataskaitą, gaisrų suvestinę ir aptarė aktualiausias problemas, kurių viena – ir savivaldybių, ir valstybinių ugniagesių struktūrų finansavimo klausimai. Kita bėda – apleisti statiniai, tampantys galimais nevaldomos ugnies židiniais. Aptarus, kaip galima būtų spręsti esamas problemas, pasidalyta ir ateities siekiais bei planais.

Labiausiai pasidžiaugta, kad gaisrų Akmenės krašte pastebimai sumažėjo, o gaisruose žuvusių žmonių 2019 metais nebuvo. Merui V. Mitrofanovui padėkota už Savivaldybės bendradarbiavimą gaisrų prevencijos srityje, vykdomas bendras priemones, kurių dėka užtikrinamas žmonių priešgaisrinis saugumas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite