Angle down Atgal

Dalia Teišerskytė prisipažino: ištaškiau visus savo pinigus

Pasitinkant Šv. Velykas įprasta išpažinti didžiąsias metų nuodėmes. Dar didesnė drąsa tai padaryti viešai. Taigi, jau šį vakarą laidoje „KK2 penktadienis“ visiems puikiai pažįstami žmonės prisipažins, kokių „griekų“ jie pridarė šiais ypatingais pandeminiais metais.

Buvusiai Seimo narei, poetei Daliai Teišerskytei praėję metai buvo tikrai neeiliniai. Ji pardavė butą ir Kaune nusipirko naujus namus. Namas Panemunėje buvęs tokios būklės, kad reikėjo rimto kapitalinio remonto, taigi Dalia pradėjo darbus.  Iš pradžių viskas lyg ir ėjo pagal planą, tačiau  netrukus prasidėjo įvairūs nesklandumai. Meistrai tai atsirasdavo, tai dingdavo, komandos nuolat keitėsi, kol galiausiai visą vadovavimą Dalia perėmė į savo rankas. 

„Tada jau labai greitai baigėsi ir darbai, ir pinigai. Ištaškiau visus savo pinigus: ir iš Seimo gautą išeitinę, ir parduoto buto pinigus“, – „KK2 penktadienyje“ pasakos D. Teišerskytė.

Ji prisipažins ir tai, kad ne visada sąžiningai laikėsi karantino priesakų ir kai kurie  absurdiški ribojimai jai kėlė pasibaisėjimą.

Nemažai nusidėjęs neslėps ir buvęs Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, kuris pernai „įvedė madą“ švęsti nuotolines Velykas. „Jau pripratau, kad už daug ką esu kaltas. Taigi, atsiprašau už viską, kas buvo ir dar galiu avansu atsiprašyti“, – kalbės Seimo narys.

Už ką A. Veryga  prieš šventes atsiprašo Lietuvos žmonių, ar jis pats per šventes vyks aplankyti savo tėvų, kokius pandeminius išbandymus išlaikė Romas Dambrauskas ir kokios bus kitų garsenybių Velykos?

Šventinis „KK2 penktadienis“ – jau šį Didžiojo penktadienio vakarą, 19.30 val., per LNK.  

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite