Angle down Atgal

Dakaro ralyje susižalojęs prancūzų motociklininkas Pierre'as Cherpinas mirė

Prancūzų motociklininkas Pierre'as Cherpinas (Pjeras Šerpenas) mirė nuo sužalojimų, patirtų jam pargriuvus per Dakaro ralį, penktadienį pranešė organizatoriai.

„Skraidinant medicininiu lėktuvu iš Džidos į Prancūziją Pierre'as Cherpinas mirė nuo sužalojimų, patirtų jam pargriuvus... sausio 10 dieną“, – sakoma pranešime.

P. Cherpinas tapo pirmąja šių metų lenktynių, vykstančių Saudo Arabijoje, auka.

Per praeitų metų lenktynes, kurias organizatoriai vadina "sunkiausiu ir didžiausiu raliu pasaulyje", žuvo portugalų motociklininkas Paulo Goncalvesas (Paulu Gonsalvišas).

P. Cherpinas, Dakaro ralyje lenktyniavęs jau ketvirtą kartą, po avarijos buvo rastas netekęs sąmonės. Jis buvo išgabentas į ligoninę Sakakos mieste, o paskui išskraidintas į Džidą.

Skubiai atlikus neurochirurginę operaciją verslininkas ir buriavimo entuziastas buvo paliktas dirbtinai palaikomoje komoje. Prieš planuotą P. Cherpino perkėlimą į ligoninę Lilyje jo būklė buvo stabili.

"Aš - mėgėjas; nenuriu laimėti, bet atrasti vaizdų, kurių kitokiu atveju niekada neturėčiau galimybės pamatyti", - sakoma anksčiau paskelbtame prancūzų lenktynininko pranešime.

"Viskas yra jaudinama: važiuoti motociklu, įgyvendinti savo aistrą, pažinti save", - rašė jis.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite