Angle down Atgal

Dainų progimnazijos mokiniai piligriminiame žygyje nuo Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedros į Kryžių kalną

„Žmogus- Dievo dovana. Trokštu kiekviename žmoguje matyti Kristų ir patarnauti su meile“. (Vyskupas E.Bartulis). Gegužės 3 d. Dainų progimnazijos šauniausieji aštuntų klasių mokiniai, drauge su tikybos mokytoja Laisva Jankauskienė, dalyvavo Šiaulių vyskupo Eugenijaus Bartulio organizuotame piligriminiame žygyje „Aš esu Kelias, Tiesa ir Gyvenimas“ ( Jn 14, 6 a), nuo Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedros į Kryžių kalną.

Mokyklos direktorė Asta Vaičiūnienė, pasidžiaugė gausiu mokinių būriu, išlydėdama palinkėjo jiems būti ištvermingiems, draugiškiems, siekiant savo kilnaus tikslo. Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčios klebonas Saulius Paliūnas mokinius palaimino ir palinkėjo dvasinio susikaupimo piligriminio žygio metu.

Visiems žygio dalyviams įsiminė eisena su giesmėmis, Šiaulių vyskupo E. Bartulio nuoširdus bendravimas su jaunimu, Jo įkvepiantys, padrąsinantys žodžiai.

Vyskupas visus ragino sekti paskui Didyjį Mokytoją – Kristų, kuris visiems yra Kelias, Tiesa ir Gyvenimas.

Visi jaunieji piligrimai dėkoja vyskupui Eugenijui Bartuliui už Šventų Mišių auką Kryžių kalno vienuolyne, už visą Šiaulių vyskupijos jaunimą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite