Angle down Atgal

Dainų parkas tampa panašus į tikrą parką

Kad galima būtų jaustis laimingam, labai svarbią įtaką daro apie žmogų sukurta aplinka.

Štai aiškus pavyzdys, neblogai kuriamas Dainų parkas. Prieš kelias dienas eidamas pasivaikščioti, nusprendžiau praeiti per parką nutiestu asfaltuotu taku. Prie įėjimo kas labai teisinga, stovi stulpelis su vaikščiojimo po parką taisyklėmis. Yra ir suolai trumpam poilsiui ir šiukšlinės. Įštisai takas pažymėtas balta juosta, su nuoroda, kur eiti pėstiesėms, ir kur dviratininkams.

Tai labai daugelį džiugina, gerai nuteikia ir švariai nušienautas griovys, ir įšvalytas nuo krūmokšnių parkas. Bet ar visi patenkinti? Sutikau einant kelias jaunas mamytes su vaikais ir žinoma pasikalbėjau. Taigi sako, kad viskas būtų gerai jeigu pastatytų biotualetus, ar šiaip tualetus. Dabar prispaudus reikalui, reikia lysti už medžių. Ir ištikrūjų tokia bėda yra. Argi sunku surasti tualetus, kurių reikėtų bent dvėjų. O pagyvenes žmogus atsisėdo ant suolo trumpam atsikviepimui ir pasisgedo atramos nugarai. Taigi mano supratimu reikia ką nors darant, pagalvoti ar dar ko nereikia žmogaus patogumui?

Teko pabūvoti Londono didžiuliame parke. Žiūrėjau ir stebėjausi, kaip viskas sutvarkyta žmonių patogumui. O pas mus kažkodėl daroma atmestinai. Yra juk miesto ir aplinkos tvarkytojai, taigi turėtu atkreipti dėmesį į viską ko reikėtų žmogaus patogumui. Aš nežinau, gal yra numatyta padaryti daug ką, bet dar nesuspėta. Bet suolai tai galutinai pastatytį, o nugarom atremti nėra kur.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite