Angle down Atgal

Dainininkas Radži: „Pasirodymams ruoštis tenka ir tarp agurkų bei pomidorų dėžių“

„Matote, kokioje vietoje tenka kartais ruoštis pasirodymams... Visi galvoja, kad tik tarp aukso. O iš tiesų – ir tarp agurkų bei pomidorų dėžių išsitenkant vos keliuose kvadratiniuose metruose“, – vesdamas į užkulisius vienoje Klaipėdos kavinėje jau šį pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ apie darbą vasarą pasakos dainininkas Radži.

Pasak jo, toli gražu ne visada tenka koncertuoti prabangiuose restoranuose ar privačiose šventėse. „Žiūrovas daug ko nemato ir nė neįsivaizduoja, kokiose vietose, ir kokiomis sąlygomis kartais tenka koncertuoti atlikėjams“. Asmeninis Radži vasaros rekordas – net keturi koncertai per parą.

Tik kiek didesniame kambarėlyje scenos užkulisiuose viena kitai padėdamos pasirodymams ruošiasi ir Oksana Pikul su Monika Kvietkute. Merginos publiką kaskart kaitina figūras pabrėžiančiais kostiumais, ir ryškiu makiažu, todėl nieko stebėtino, kad atsiranda taip įkaitusių, kurie į baseiną kavinėje krenta su visais drabužiais.

Tuo metu Natalija Bunkė atviraus vasarą turėjusi po 25 koncertus per mėnesį. „Gyvenau labai griežtame režime – jokio alkoholio, jokių vakarėlių, o nuėjusios paryčiais miegoti niekas neturėdavo teisės manęs budinti tol, kol neišsimiegosiu, ir neatsikelsiu pati...“, – pasakos Natalija.

Apie kokius šios vasaros honorarus kalba scenos žvaigždės? Ir kurios juos kilstelėjo dvigubai? Ar po karantino pramogų išsiilgę poilsiautojai kaip reikiant išlaidavo? Labai atvirai – nuo pasirodymų užkulisių, iki patarimų taupiems. Kur Palangoje rasti pigiausius pietus ir kodėl prie kuklaus maisto vagonėlio rikiuojasi eilės?

Jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., pirmoje naujo LNK sezono gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite