Angle down Atgal

Dainavos parke apsilankiusi kaunietė: vaizdas tikrai liūdnas

Trečiadienio popietę Dainavos parke apsilankiusi kaunietė nustėro. Dvejus metus gyventojų akis džiuginęs purslais besiverčiantis fontanas nebeveikia, tvenkinys visiškai išsekęs, o šalia jo gaišta žuvys.

„Gal žinote, kodėl Dainavos parko fontanas liko tokios būklės?? Žuvys kankinasi, dvesia likusiame vandens plotelyje. Vaizdas išties liūdnas“, – pasakojo Dainavos parko vaizdus atsiuntusi kaunietė.

Skaitytojos pasakojimu, vos prieš kelias dienas tvenkinys buvo pilnutėlis vandens ir fontanas kuo puikiausiai veikė. Kaunietė spėliojo, galbūt planuojami kokie nors tvenkinio ar fontano valymo darbai.

Vis dėlto iš tvenkinio dingęs vanduo verčia nerimauti ir dėl jame gyvenusių gyvūnų, o su redakcija susisiekusią kaunietę labiausiai liūdino neatsakingas požiūris į tvenkinyje besikankinančias žuvis.

„Gal būtų įmanoma, jog kažkokia atsakinga tarnyba perkeltų tas vargšes žuveles į kitą telkinį ir gyvūnai nesikankintų“, – samprotavo kaunietė.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė „Kauno vandenų“ technikos direktorius Darius Gražys, Dainavos parko tvenkinys nuseko dėl rimtos priežasties.

„Įvykus fontano gedimui, trūkus plūdurui ir jam nuskendus, fontane buvo nužemintas vandens lygis. Fontano rezervuaro valymo darbai numatyti rugsėjo 17 d., po valymo darbų vandens lygis bus atstatytas“, – komentavo D. Gražys.

Tiesa, pasiteiravus apie tvenkinyje dūstančias žuvis, Kauno miesto savivaldybė jų likimo aptarti nepanoro.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad purslojantis ir skirtingomis spalvomis šviečiantis fontanas Dainavos parke buvo įrengtas 2018-ųjų vasarą, kuomet atnaujintas Dainavos mikrorajono gyventojų mėgstamas ir gausiai lankomas parkas.

Daugiau naujienų apie Kauną skaitykite čia.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite