Angle down Atgal

Daina Gudzinevičiūtė: J.Šuklinui teks grąžinti ne tik medalį, ženkliuką ir diplomą, bet ir automobilį

Birželio 12 dieną Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) gavo Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) Disciplinarinės komisijos raštą, kuriame skelbiama, kad Jevgenijus Šuklinas netenka Londono olimpinių žaidynių sidabro medalio.

Tokį nuosprendį IOC Disciplinarinė komisija priėmė po B mėginio tyrimo rezultatų. Nuosprendis galutinis ir neskundžiamas.

Remiantis IOC raštu, kanojininkas J.Šuklinas, 200 metrų sprinto rungtyje užėmęs antrąją vietą, yra diskvalifikuojamas iš Londono olimpinių žaidynių. Tai reiškia, kad sportininkas turės grąžinti medalį, diplomą ir ženkliuką.

Šio sprendimo įgyvendinimą Tarptautinis olimpinis komitetas pavedė atlikti Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui (LTOK).

„Esame už švarų sportą. Netoleruojame sukčiavimo. Tarptautinio olimpinio komiteto sprendimą imsimės įgyvendinti nedelsiant. Kaip jau buvo kalbėta, J.Šuklinui teks grąžinti ne tik medalį, ženkliuką ir diplomą, bet ir už laimėjimą gautą automobilį, kitas gautas išmokas. Kitą savaitę vyksiančiame LTOK Vykdomojo komiteto posėdyje priimsime visus su šiuo atveju susijusius sprendimus,“ – sakė LTOK prezidentė ir Tarptautinio olimpinio komiteto narė Daina Gudzinevičiūtė.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite