Angle down Atgal

Dailiausios Lietuvos kaimo merginos rinkimuose galima balsuoti ir už dzūkaites

Dešimtys merginų ir tūkstančiai balsuotojų dalyvauja gražiausios Lietuvos kaimo merginos konkurse.

Tarp daugiau nei 30 dalyvių, kurios susiję su šalies kaimu ir agroverslu, o jų amžius yra nuo 18 iki 25 metų, yra ir Dzūkijos atstovių. Tai – alytiškė Indrė Janeikaitė (22 m.), druskininkietė Urtė Kalendaitė (20 m.), Panošiškėse (Trakų r.) gyvenanti Milena Blažonytė (19 m.) ir Laura Jaskelevičiūtė (18 m.) iš Leipalingio (Druskininkų sav.).

Konkurse dalyvauja jaunuolės, kurios turi ryšį su žemės ūkiu, tėvai – ūkininkai ar žemės ūkio bendrovių darbuotojai, arba jos dirba agroversle, žemės ūkio organizacijose, mokosi žemės ūkio mokyklose, žemės ūkio ar veterinarijos akademijoje, kolegijų kaimiškose specialybėse.

„Siekiame parodyti, kad sodžiuje yra gražaus jaunimo, kuris turi daug talentų, myli ir puošia savo kraštą. Ir tikrai neverta bėgti iš kaimo į miestą ar užsienius nežinia kokios laimės ieškoti. Šio projekto metu visa šalies ūkininkija išrinks ne tik dailiausią, bet ir originaliausią, šauniausią merginą“, - skelbia organizatoriai.

Penkios daugiausiai balsų surinkusios kandidatės pateks į finalinį renginį, kur ir bus išrinkta pati šauniausia Lietuvos kaimo merginą. Konkurso nugalėtoja laimės karūną, nugalėtojos juostą, 2 tūkst. eurų ir kitus suvenyrus, dviems vicemis atiteks po 1 tūkst., o dar dviems – po 500 Eur.

BALSUOTI ČIA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite