Angle down Atgal

D. Virbilaitė numetė 11 kg: atskleidė, kaip jai tai pavyko

Žinoma dainininkė Donata Virbilaitė džiaugiasi išvaizdos pokyčiais. Garsi moteris numetė 11 kg. Su skaitytojais ji sutiko pasidalyti lieknėjimo paslaptimis.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

– Donata, papasakok, kokia yra Tavo patirtis laikantis dietų?

– Oj, manau, aš esu išbandžiusi viską. Esu gėrusi netgi uždraustas tabletes, kurios man vos neiššaukė širdies priepolio. Bandžiau valgyti tik grikius arba obuolius. Bandžiau nevalgyti nieko! Haha. Bandžiau lankyti sporto klubą. Ne, ačiū! Jeigu atvirai, dietos aš laikausi visa savo gyvenimą, ir tikrai niekas iš tiesų man nepadėjo.

– Kodėl nusprendei dabar vėl pabandyti sulieknėti?

– Manau, kad esu viena tų, kurios valgo užplūdus negatyvioms emocijoms, bet juk visos mes elgiamės panašiai. Be to mano amžius ir gyvenimo būdas tikrai nėra palankus lengvam svorio metimui ir palaikymui. Kartais aš valgau tik daržoves, bet kilogramai vistiek auga. Šiais laikais gyvenimo ritmas pasikeitė, tad man reikėjo kažko, kas būtų tinkama ir man ir tau.

– Kas, Tavo nuomone, šioje dietoje yra tokio, kuo ji skiriasi nuo visų kitų ir leidžia numesti tiek daug kilogramų?

– Mano svarstyklės perlipo 90 kilogramų ribą ir tai didžiausias skaičius kurį aš esu mačiusi. Blogiausia, kad nei vienas turimas drabužis man nebetiko. Man smagu, kai galiu rasti patinkančius rūbus visiems prienamose parduotuvėse. Na juk žinote, plius dydžio rūbai Lietuvoje tikrai nėra patys gražiausi. Bet drabužiai nebuvo pagrindinė priežastis paskatinusi mane susiimti. Pasunkėjęs kvėpavimas ir judesiai privertė mane susimastyti, tik šį kartą aš norėjau pasiekti ilgalaikio rezultato. Prisiminusi praeities būdus sulieknėti, nusprendžiau imtis kažko kito. Mano draugai bandė ir gerai atsiliepė apie Stoholmo dietą, be to aš pati mačiau jų rezultatus, taiga užpildžiau testą jų puslapyje ir pradėjau.

– Kokius pokyčius kasdienybėje jauti laikydamasi šios dietos?

– Jeigu atvirai supratau kad patiekalai su riešutų sviestu ir vaisiais man patinka labiau negu užkandžiai su cukrumi. Be to aš tikrai nesu gera virėja, tad lengvai paruošiamas maistas, kelioms dienoms į priekį man buvo puikus atradimas. Be to po dietos supratau, kad iki šiol nežinojau tikrojo kai kurių produktų skonio! Irk oks jis iš tiesų nuostabus. Mes labai mėgstame prieskonius, ypač druską, todėl man buvo labai įdomu pabandyti kažka kitokio. Aš būtinai naudosiu receptus ir ateityje. Bet svarbiausia, man patiko ne tik maistas bet ir rezultatai. Jau pirmomis savaitėmis aš numečiau 5 kilogramus! Tai buvo tik pradžia, ir per visa dietos laikymosi period aš atsikračiau 11 kilogramų, kas manau yra puikus rezultatas be sporto, tablečių ir alkio.

– Ką rekomenduotum kitiems sulieknėti norintiems žmonėms?

– Pirmiausia Jūs turite pradėti mylėti save ir stengtis dėl saves. Prisiminkite, ar įsivaizduokite laiką, kai jautėtės geriausiai. Kai atvaizdas veidrodyje kėlė šypseną ir jūs jautėtės laimingas. Ir nesvarbu, ką rodo jūsų svarstyklės, svarbu, kad pažiūrėjus į veidrodį ir nesislepiant po dideliais ir tamsiais rūbais, jūs jauciatės gražus ir laimingas.

Svoris neturi trukdyti Jums gyventi geriausią savo gyvenimą. Jeigu jaučiate, kad jis trukdo, padarykite kažką dėl to. Nuspreskite savo “laimingą dydį” ir siekite jo. Jeigu man pavyko tai padaryti turint tokį nenuspėjamą gyvenimo būdą ir rutiną, tai pavyks visiems! 

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite