Sportas2017 m. Gegužės 7 d. 10:38

D. Varnelienei - Europos kultūrizmo ir fitneso čempionato bronza

Marijampolė

1960

Ispanijoje vykstančio IFBB Europos kultūrizmo ir fitneso čempionato moterų kūno fitneso ūgio kategorijos per 168 cm varžybose bronzos medalį iškovojo lietuvė Daiva Varnelienė.

Nugalėtoja tapo švedė Marina Šamun (Marina Chamoun), o antrąją vietą užėmė rusė Olga Šestoperova. Šioje kategorijoje varžėsi 17 sportininkių.

Vyrų „physique“ varžybų ūgio kategorijoje iki 173 cm lietuvis Regimantas Sinkevičius liko per žingsnį nuo finalo ir užėmė septintąją vietą. Kategorijoje iki 170 cm septintas liko Renatas Suleimanovas.

Kategorijoje iki 176 cm Lietuvos atstovas Liudas Vaisieta buvo aštuntas, o kategorijoje iki 179 cm Aivaras Gavrilovas tenkinosi 10-ąja pozicija.

Iš viso Europos čempionate lietuviai savo sąskaitoje jau turi penkis medalius.

Europos kultūrizmo ir fitneso čempionate varžosi daugiau nei 1500 sportininkų iš 43 valstybių.