D. Rapšys Europos plaukimo čempionate iškovojo sidabrą

Asociatyvi nuotr.

Reporteris OrintaŠaltinis: Etaplius.lt

48196

Panevėžietis Danas Rapšys Europos plaukimo čempionate Glazge (Didžioji Britanija) 200 metrų laisvuoju stiliumi rungtyje iškovojo sidabro medalį.

Antradienio vakarą Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino D. Rapšį.

Šalies vadovė pabrėžė, kad pergalė atėjo lydima atkaklaus darbo, daug jėgų ir ištvermės. Šiandien ji dar kartą patvirtina plaukiko talentą ir stiprų pasirengimą šiam sezonui

Pasak Prezidentės, savo laimėjimu D. Rapšys kuria pergalingą Lietuvos sporto istoriją ir garsina mūsų šalies vardą. Sportininkui šalies vadovė palinkėjo sėkmės, kuo geriausių plaukimo rezultatų ir džiuginančių asmeninių rekordų ateityje.

23-ejų metų plaukikas finale finišavo per 1 min. 46,07 sek. ir nusileido britui Duncanui Scottui (1 min. 45,34 sek.). D. Rapšys buvo greičiausias atrankoje (1 min. 46,55 sek.) ir pusfinalyje (1 min. 45,33 sek.). Panevėžietis yra šios rungties planetos sezono lyderis – 1 min. 45,12 sek.

Europos čempionate Glazge tai jau antras Lietuvos plaukikų sidabro medalis. 100 m krūtine rungtyje žemyno vicečempione tapo Rūta Meilutytė.