Angle down Atgal

D. Montvydo dainos premjera ir jo pirmas kartas (vaizdo įrašas)

Donatas Montvydas pradeda vasarą, pristatydamas ilgai lauktą naują dainą „Ryto saulė“. Joje – ne tik atlikėjo pirmas kartas, bet ir prisiminimai, įkvėpę parašyti šią dainą.

Atlikėjas per dvylika karjeros metų nebuvo padaręs ilgesnės pertraukos. Devyni mėnesiai tylos jo gerbėjams labai prailgo. „Nepaisant didžiulės meilės klausytojams, tai buvo laikas, kai man reikėjo atsiriboti nuo muzikos ir ją supančių žmonių. Kažkuria prasme su šia daina verčiu naują puslapį“, – sako Donatas.

„Prisimenu vasaros stovyklas, kur užgimdavo pirmosios paaugliškos meilės. Tai būdavo gražiausi santykiai, kurie baigdavosi sulig paskutine vasaros diena – ji iš vieno miesto, tu iš kito. Šis sentimentų ir nostalgijos kupinas jausmas sugrįždavo kiekvieną vasarą“, – dainos istorija dalijasi atlikėjas.

„Norėjosi labai paprasto, bet tą jausmą atspindinčio vaizdo klipo. Norėjau būti pirmas, išvydęs ryto saulę. Tam reikėjo nemažai pasistengti ne tik dėl pačios lokacijos, bet ir dėl aukščio baimės, kurią turiu nuo vaikystės. Ieškojome to, kas buvo visą laiką prieš nosį, todėl neskubėkite prasukti vaizdo klipo, nes tik jo pabaigoje išvysite tikrąjį aukštį, kuris net dabar man kelia jaudulį. Tai buvo pirmas kartas, kai buvau taip aukštai“, – šypsosi Donatas, prisiminęs sau mestą iššūkį.

Šią dainą D. Montvydas kartu su kameriniu orkestru padovanos ir liepos 6 d. Palangos koncertų salėje susirinksiantiems klausytojams. Tai bus ypatingas koncertas, skirtas Lietuvos valstybės šventei, kurios metu svarbiausiu akcentu taps Lietuvos himnas, giedamas kartu su susirinkusiais gerbėjais.

https://www.youtube.com/watch?v=IE4etEZYp1k

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite