Angle down Atgal

D. Montvydas kartu su švedų reperiu pristato 
naują dainą ir jos vaizdo klipą

Donatas Montvydas pristato naujausią savo dainą „Another lover“, kurią įrašė kartu su švedų reperiu Jey Balmain. Atlikėjai susipažino, kai Donatas dalyvavo Eurovizijoje 2016 metais Švedijoje ir nuo to laiko juos sieja muzikinė draugystė. Naujausia atlikėjo daina buvo įrašyta Stokholme, o prie jos prisidėjo ir du multiplatininiai prodiuseriai, kurie dirbo su Travis Scott, Young Thug, Chris Brown ir kitais pasaulinio garso atlikėjais.

Šiandien daina yra pristatoma Lietuvoje, o po savaitės Donatas vyks į Švediją ir ją pristatys ten. „Su nekantrumu laukiu dainos pristatymo tiek čia Lietuvoje, tiek Švedijoje, nes šioje dainoje įdėta ne tik daug kelionių įrašinėjant kūrinį, filmuojant klipą, bet ir daug kūrybinių emocijų, todėl smagu pagaliau pasidžiaugti rezultatu ir su savo gerbėjais“ – sako Donatas. „Daina „Another lover“ yra apie emocinę būseną, kai jaučiamės pasimetę tarp savo emocijų ir ieškome, kaip iš tos būsenos pabėgti.“ – apie dainą dalijasi atlikėjas.

„Another lover“ įkvėpė nufilmuoti video klipą ir taip įtvirtinti tarptautinio dueto įvaizdį, tam Jey atvyko į Lietuvą ir su visa komanda atliko didelį darbą. „Tai buvo labai įdomi patirtis dirbti su tokiu talentu atlikėju, kaip Donny, kuriam svarbi kiekviena detalė, kuris viskame turi konkrečią viziją“ – pasakoja reperis Jey. Režisierius Rokas Makarevičius ir operatorius Jaroslav Garvin filmuodami klipą stengėsi pasitelkti vaizdus ir dainą pastiprinti vizualiai. „Nenorėjome pačios dainos užgožti scenarijumi, tikslas buvo vizualiai pastiprinti emocijas kurias sukelia daina“, - sako režisierius.

Išskirtiniam pasirodymui Jey sugrįš į Lietuvą jau gruodžio 28 d., kur Donato koncerte pirmą kartą kartu gyvai atliks šį kūrinį „Kauno loftas Gargare“. Atlikėjas sako, – „Kaip ir buvau žadėjęs – tai bus triukšmingiausias vakarėlis Kaune“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite