Angle down Atgal

D. Meškauskas apie neseniai gimusią dukrą: pamatęs negalėjau suvaldyti emocijų

Prieš septynis mėnesius antrąkart tėvu tapęs šokėjas Deividas Meškauskas neslepia džiaugsmo. Vyras neslepia, kad į jo ir mylimosios aktorės Inetos Stasiulytės namus atkeliavusi jųdviejų pirmagimė poros gyvenimui suteikė pilnatvės. Vis dėlto, šokėjas atvirauja, kad tėvystei reikėjo subręsti, tad dabar į vaiko auginimą žiūri visai kitaip nei pirmąjį kartą.

Pirmagimio D. Meškauskas susilaukė su dainininke Rūta Ščiogolevaite, kai šokėjui tebuvo devyniolika. Deividas pripažįsta, kad jauname amžiuje tapus tėvu jam trūko patyrimo ir supratimo kaip rūpintis kūdikiu.

„Galbūt pradėjau labiau save vertinti kaip vyrą, suprasti, kad aš esu tėtis ir suprasti, kas ta tėvystė. Dabar stumiu vežimą ar perku sauskelnes ir einu iškėlęs galvą. Didžiuojuosi, kad esu tėtis. Kai buvau 19-os į galvą lindo visokios mintys – gal šiek tiek per jaunas, turiu studijuoti, gal aš nesubrendęs. Neslėpsiu, tuomet buvo nejauku stumti vežimą. Dabar aš jaučiuosi visai kitaip“, – laidoje „Nuo...Iki“ pasakojo laimingas tėtis.

Iki gimstant kūdikiui D. Meškauskas tikino nežinojęs, kiek daug jausmų gali sukelti vaiko atėjimas į pasaulį. Pasak jo, vos išvydęs savo dukrą ji negalėjo suvaldyti emocijų.

„Esu racionalus, bet sunkiai galėjau suvaldyti emocijas, kai ją išvydau. Tai yra stebuklas, aš negalvojau, kad mano kūnas ir sąmonė gali taip sureaguoti. Negalvojau, kad taip susigraudinsiu, bet pajutau, kad gerklėje kamuoliukas jau kirba“, – sako jis.

Nors įprasta manyti, jog vaiko gimimas porai yra santykių išbandymas, D. Meškauskas patikina, kad dukra jį ir Inetą dar labiau suartino. Tiesa, čia Deividas priduria, kad jiems tai labai lengva sakyti, nes praėjusių metų spalį gimusi dukra yra tikras ramybės įsikūnijimas.

„Ji yra nuostabi. Mes su Ineta stebimės savo dukra, ji yra ramybės įsikūnijimas, aš jos verkiančios praktiškai negirdžiu.

Žinoma, gal būtų buvę kitaip, jeigu naktimis būtų, kaip kiti pasakoja, kad kūdikis nuolat verkia ar nemiega, bet mūsų dukra rami, tai mes jokių sunkumų nepatyrėme. Puikiausiai išeina mums susikalbėti šnabždantis“, – šypteli D. Meškauskas.

Užaugęs darnioje šeimoje šokėjas neslepia dėkingumo ir savo tėvams, kurie jį su broliu labai mylėjo, bet auklėjo griežtai. Deividas svarsto, kad turbūt todėl sugebėjo pasiekti savo svajonių.

„Aš taip pat esu panašus į savo tėtį, tad pas mus namie tvarkaraštis, grafikas ir švara nebuvo kažkokia bausmė. Aš mačiau kaip mano tėvai elgėsi, kaip tvarkėsi, tai ir perėmiau. Geriausias auklėjimas yra pavyzdys. Vaikai mato ir kopijuoja“, – tikina D. Meškauskas.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite