Angle down Atgal

D. Filmanavičiūtė susilaukė pirmagimio

Dainininkės, reklamos specialistės D. Filmanavičiūtės-Miss Sheep ir jos sužadėtinio A. Grigo šeimoje džiugios naujienos – gimė sūnus.

​Apie tai, kad laukiasi, D. Filmanavičiūtė pasidalijo dar žiemą: „Nušvitimas? Gražiausias laikas moters gyvenime? Pasakysiu sąžiningai – buvo ir geresnių laikų. Kūdikio laukimas yra beprotiška atsakomybė, baimė ir nuolatinis fizinis virsmas, kai nesupranti, kas su tavimi vyksta“, – anksčiau socialinio tinklo paskyroje gerbėjams prisipažino dainininkė, komunikacijos specialistė D. Filmanavičiūtė.

Tuo metu šeštą mėnesį vaikelio laukimu gyvenusi žinoma moteris teigė: „Nesinaudoju nėščiųjų kasomis, nereikalauju iš Aurimo naktinio reido į parduotuvę, manęs lyg ir netaško hormonų pasiutpolkė, bet dėkodama už plūstančius sveikinimus, aš paprašysiu man leisti kalbėti tiek, kiek norisi man pačiai. Ir sugalvokit kokį nors originalesnį klausimą už „kaip reagavo būsimas tėtis“. Nes šis pasaulis geresnio būsimo tėčio dar nematė“, – pati atlikėja taip pat pažadėjo gerbėjams, kad bet kokiu būdu stengsis susitvarkyti su kitomis motinos pareigomis.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite