Angle down Atgal

D. Bunkumi prisistatęs asmuo atskleidė poros skyrybų priežastis

Žiniasklaidoje pasirodžius žiniai apie galimai garsios poros Danieliaus Bunkaus ir Viktorijos Siegel įvykusias skyrybas internete nerimsta kalbos. Internautai platformoje „Discord“ spėlioja, kas nutiko sužadėtiniams. Populiarioje platformoje D. Bunkumi prisistatęs asmuo parašė laišką, kuriame atskleidė skyrybų priežastis.

Tikėtina, kad įrašą paskelbė pats verslininkas, nes šis įrašas paskelbtas vartotojo, kuris patvirtino savo tapatybę. Tai reiškia, kad asmuo turėjo nurodyti savo duomenis ir programėlės administratoriai turėjo tai patvirtinti.

D. Bunkumi prisistatančio asmens žinutė:

„Parašysiu vienintelį kartą, tik dėl to, kad čia yra daug pažįstamų ir šiaip net ir normalių žmonių, kad nerašinėtumėte nesąmonių. Aš šią moterį be proto mylėjau ir dabar myliu. Sugebėjau atleisti jos klaidas ir patikėti priesaika, kad ir toliau aš būsiu jos vienintelis mylimas vyras. Priesaikos dužo, kaip stiklo karoliai ir ji pasirinko sugriauti viską, ką mes sukūrėm ir turėti santykius su kitu žmogumi vėl. Mano artimiausiu draugu, kuris man nuolat prisiekinėjo draugystę, atsidavimą ir ištikimybę.

Tokia yra tiesa, man tai yra skaudžiausias gyvenimo periodas ir didžiausia dviguba išdavystė, net ir po mano atleidimo. Anksčiau ar vėliau, vis tiek būtumėte tą sužinoję, todėl parašiau aiškiai ir suprantamai, kad nebepiltumėte nesąmonių, kurie tai ketinate daryti. Linkiu jai tik gero, ji yra mūsų vaiko mama ir viskas tuo pasakyta. Galite daugiau nebevargti spėliodami“, – platformoje „Discord“ rašė D. Bunkumi prisitatęs asmuo.

Primename, kad pora susipažino 2016 m., 2017 m. vasario mėnesį jie susižadėjo ir susituokti nusprendė daugiau nei po pusmetį trukusios draugystės. Kartu jie augina dukrą Nicolę. V. Siegel tai yra pirmas vaikas, D. Bunkui – antras. Vyras iš pirmosios santuokos su Natalija Bunke turi sūnų Kristupą.

Žinia apie skyrybas yra kiek netikėta, nes dar visai neseniai pora skelbė apie naują įsigytą verslą – Vilniaus centre, Gedimino prospekte, esančią maisto halę „Gastronomas Food Hall“. Tuo metu buvo skelbiama, kad V. Siegel prisidės prie jos plėtros.

Tai ne vienas karantino metu įvykęs pokytis poros gyvenime – V. Siegel taip pat atidarė elektroninę parduotuvę „Dress like VS“.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite