Angle down Atgal

D. Adomaitis: pralaimėjimą lėmė mažos detalės

Po pralaimėjimo pirmosiose Europos vyrų krepšinio čempionato rungtynėse Tel Avive (Izraelis) Gruzijos komandai Lietuvos rinktinės treneris Dainius Adomaitis akcentavo:

„Sveikinu Gruzijos rinktinę su pergale. Tai buvo sunkios rungtynės abiem komandoms, o nugalėtoją lėmė mažos detalės. Mes padarėme keletą klaidų, kurias varžovai pavertė taškais. Taip pat gavome daug pražangų, po kurių praleidome devynis taškus. Tokiose rungtynėse tai buvo labai svarbūs momentai. Dėl jų gruzinai laimėjo, o me pralaimėjome“, - oficialioje spaudos konferencijoje sakė D. Adomaitis.

Gruzijos rinktinę į priekį vedė Tornikė Šengelija bei veteranas Zaza Pačulija. Būtent pastarasis aukštaūgis lemiamais momentais dominavo po lietuvių krepšiu.

„Viena iš mūsų klaidų buvo individualiai ginantis prieš Z. Pačuliją. Jis yra puikus žaidėjas ir nėra lengva prieš jį gintis, bet mes turėjome stengtis. Reikėjo prasižengti reikiamu metu, o taip pat neleisti varžovams pelnyti lengvų taškų“, - pridūrė D. Adomaitis.

Antrąsias rungtynes lietuviai žais šeštadienį su Izraeliu.

„Visos rungtynės mums yra svarbios. Naujos rungtynės - nauja istorija. Turime pamiršti šias rungtynes ir ruoštis kitam mačui“, - teigė Lietuvos rinktinės treneris.

Dominykas Genevičius, Elta

EPA-ELTA nuotr.

Platinti, skelbti, kopijuoti Eltos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško Eltos sutikimo draudžiama.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite