Angle down Atgal

COVID-19 vakcinas išvežios kita įmonė

Laikinai sustabdžius sutartį su bendrove „Sotus derlius“ dėl COVID-19 vakcinos išvežimo šalies gydymo įstaigoms, skiepų išvežimu nuo šiol rūpinsis kita įmonė – „Armila“.

Apie tai trečiadienį BNS informavo Ekstremalių sveikatai situacijų centras(ESSC).

Jo teigimu, sutartis su kita įmone sudaryta norint užtikrinti kokybišką ir sklandų vakcinos pristatymą, ji sudaryta įvertinus aplinkybes ir laikantis teisės aktų reikalavimų.

Bendrovė „Armila“ save pristato kaip vieną didžiausių tarptautinių farmacijos kompanijų, kurios pagrindinė veiklos sritis – didmeninė prekyba farmacijos produktais vaistinėms ir ligoninėms.

462 tūkst. eurų sutartis su „Sotus derlius“ šią savaitę buvo laikinai sustabdyta norint įvertinti aplinkybes, kai buvo nustatyti temperatūrų svyravimai išvežant vakcinas.

Praėjusią savaitę Kauno ir Panevėžio regionuose skiepijimas vienos siuntos „BioNTech“ ir „Pfizer“ vakcina buvo laikinai sustabdytas, nes transportuojant vakciną galėjo būti neužtikrinta reikiama temperatūra.

Siuntoje buvo beveik 4,7 tūkst. vakcinos dozių.

„Sotus derlius“ yra laimėjusi ESSC konkursą vakcinos išvežimui, tačiau šią vakcinos siuntą gabeno subtiekėja – įmonė „Radusa“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite