Angle down Atgal

COVID-19 naujienos Kėdainių rajone: tęsiamas skiepijimas

Kėdainių rajono Skiepijimo centrą antradienį pasiekė 1 320 „Comirnaty“ vakcinos dozių.  Pirmąją ,,Comirnaty“ vakcinos doze skiepijami Kėdainių PSPC pacientai 65+ amžiaus ir kitų prioritetinių grupių asmenys bei  vykdoma prioritetinių grupių revakcinacija.

Gamintojas „BioNTech“ ir Pfizer“ dvidešimtąją vakcinų siuntą nuo koronaviruso (COVID-19) siuntą, kurią iš visos sudarė 9 9450 „Comirnaty“ vakcinos dozių,  į Lietuvą pristatė užvakar.

Vakcinos yra skirstomos savivaldybėms atsižvelgiant į prioritetinėms grupėms priklausančių nepaskiepytų gyventojų skaičių ir skiepijimo tempą, taip pat daugiau vakcinų dar skiriama toms savivaldybėms, kuriose fiksuojamas didžiausias sergamumas COVID-19 liga.

Savivaldybės yra iš anksto informuojamos apie joms planuojamus paskirti vakcinų kiekius. Todėl galime pasiruošti sklandžiai organizuoti skiepijimo procesą.

Iš viso vakcinomis nuo COVID-19 Kėdainių rajone paskiepyta 11, 177 tūkst. Gyventojų, arba 24,98 proc. visuomenės. Dviem vakcinos dozėmis yra vakcinuota 5,433 tūkst. žmonių, arba 12,14 proc. rajono gyventojų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite