Angle down Atgal

COVID-19: ar Šilutės rajone gyventojus skiepys šį savaitgalį?

To pasiteiravome Šilutės rajono savivaldybės Viešųjų paslaugų skyriaus vyr. specialistės-savivaldybės gydytojos Gintarės Tamašauskienės.

„Šį savaitgalį dar neskiepys“, – atsakė specialistė. Ji informavo, kad darbo dienomis gyventojus nuo COVID-19 skiepija šeši rajone veikiantys šeimos gydytojų centrai, dalis tą daro ir savo filialuose.

 

„Yra „Pfizer“, „Modernos“ ir „AstraZenecos“ vakcinų. Kaip nustatyta, gyventojas gali rinktis, kuria pageidauja skiepytis. Iki praėjusios savaitės rajone buvo gauta daugiau „AstraZenecos“ vakcinų. Jeigu pasitaikytų, kad norimos vakcinos tuo metu centre nėra, gyventojas gali atidėti skiepijimąsi, palaukti“, – aiškino G. Tamašauskienė. Ji priminė 65 metų ir vyresniems gyventojams,,taip pat sergantiems diabetu, kraujotakos ir kitomis ligomis, skambinti į šeimos gydytojų centro, kuriame dirba jo šeimos gydytojas, registratūrą ir registruotis skiepui.

Anot specialistės, galima pasitarti su savo šeimos gydytoju. „Per karantinus gyventojai įprato tartis su savo šeimos gydytojais ir dėl sveikatos sutrikimų, dėl tyrimų ir vaistų skyrimo, tad neturėtų būti sudėtinga susitarti ir dėl pasiskiepijimo nuo koronaviruso. Medikai irgi skambina gyventojams, siūlo skiepytis, sutaria, kada patogiau atvykti, pakviečia, primena, kad neužmirštų“, – sakė specialistė.

Dėl skiepijimo problemų Šilutės rajone nėra, skundų nesulaukta. Tik pokyčių, kam teikti pirmenybę skiepytis, galima tikėtis, nes apie tai vis diskutuojama. Šilutės rajone pasikeitimai galimi tik Savivaldybei gavus apie tai pranešantį oficialų dokumentą.

Kovo 23 d. duomenimis, Šilutės rajone paskiepyta 3390 asmenų, COVID-19 serga 390, užsikrėtę koronavirusu mirė 60 gyventojų. 1429 paskiepyti asmenys yra 65 metų amžiaus ir vyresni.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite