Angle down Atgal

„Colway International – The Collagen Company“ – išskirtiniai gaminiai su unikaliu biologiškai aktyviu kolagenu

Colway International – The Collagen Company“ – jauna, tačiau koja kojon su pažangiausiomis technologijomis žengianti įmonė, kuri susikūrė prieš šešerius metus. Jų išskirtiniai gaminiai su kolagenu nuo kitų panašių rinkoje skiriasi tuo, kad tik šie gaminiai atstato natūraliai organizme esantį kolageną. Šiuose produktuose esantis kolagenas ant odos skyla į aminorūgštis ir tuomet odos fibroblastai gauna maistinių medžiagų, iš kurių gali gaminti kolageną jau mūsų organizmo ląstelėse. Net pats kolageno pavadinimas nurodo, kad jis yra natūralus. Dėl savo gebėjimo inicijuoti natūraliai ląstelėje vykstančius procesus vadinamas „nativecollagen“, t.y. gamtinis, natūralus kolagenas.

Kolagenas – gyvybiškai svarbus baltymas, kuris yra sąnarių skysčio pagrindinė dalis, iš jo sudarytas jungiamasis audinys, sausgyslės ir net 70% kaulų sausosios masės! Deja, žmogaus organizmas būdamas vyresnis nei 60 metų nebegali pakankamu intensyvumu gamintis kolageno, tačiau vartojant biologiškai aktyvų kolageną fibroblastai gauna pakankamai mitybinių medžiagų ir vėl gali gaminti gyvybiškai būtiną baltymą.

Labiausiai norėtųsi išskirti tris itin unikalius šios įmonės gaminius.
„Pure Collagen“ – gelio pavidalo priemonė, kuri yra visiškai švari ir dėl unikalių savybių dažnai naudojama plastinėje chirurgijoje iš karto po operacijų, kad žaizdos užgytų sklandžiai, greitai, o svarbiausia – be randų. „Gold Collagen“ – padės įveikti bet kokią dermatologinę problemą. Šio gelio sudėtyje yra anksčiau minėto „Pure Collagen“ papildomai praturtinant gaminį aukso bei sidabro nanodalelėmis, hialurono rūgštimi, azalino rūgštimi, laktoferinu, chitozanu, retinolu. „DNA Collagen“ – dar turtingesnė sudėtis, kurios pagrindą sudaro „GoldCollagen“, o jo poveikis pastiprintas kamieninėmis ląstelėmis ir placenta, DNR ir RNR rūgštimi, vario peptidu bei SOD (superoksido dismutaze).

Rinkoje nėra kito tokio produkto, kuris leistų kolageną tiesiog įtapšnoti į drėgną odą. O tai labai svarbu siekiant stiprinti odą ir gerinti jos būklę sergant psoriaze, dilgėline, turint strijų, pragulų, sunkiai gyjančių žaizdų, nudegimų ar varginant lėtiniam sąnarių skausmui ir net nutikus ūmiai traumai. Taip pat šis produktas unikalus tuo, kad sprendžia odos senėjimo priežastis, užuot kovojęs tik su pasekmėmis.

Derėtų atsiminti, kad šie produktai turi būti naudojami ant drėgnos odos, nes tuomet kolagenas skyla į amino rūgštis, kurias odoje esantys fibroblastai jau gali pasisavinti ir pradėti atsinaujinimo procesą. Produkto naudojimui nereikia jokios papildomos įrangos – pakanka gaminį kruopščiai įtapšnoti į drėgną odą. Įprastai, kasdienei odos priežiūrai, naudojami 1 – 2 gelio paspaudimai ryte ir vakare. Jei reikia stipresnio efekto, galima panaudoti didesnį priemonės kiekį, kuris padės iškart išlyginti smulkias raukšleles.

Rinkoje dabar gausu produktų su kolagenu, tačiau ne visi gaminiai sudėtyje turi tikro kokybiško kolageno. Prieš 30 metų Gdansko institute buvo pirmą kartą pagamintas biologiškai aktyvus kolagenas, t.y., toks, kuris skyla į aminorūgštis tinkamas pasisavinimui – būtent šį kolageną savo gaminiuose naudoja „Colway International – The Collagen Company“. Kolageno kiekis preparate nėra svarbus, svarbiausia – kiek jo pasisavina oda, o šis biologiškai aktyvus kolagenas sąveikoje su vandeniu yra įsisavinamas šimtu procentų. Dar viena labai svarbi šio kolageno savybė – jam skylant išsiskiria ir signaliniai peptidai, kurie smegenims siunčia signalą, kur mūsų organizme trūksta kolageno, todėl panaudotas produktas visada nukeliauja ten, kur mums labiausiai jo reikia.

Colway International – The Collagen Company“ siūlo ir išskirtinės kokybės maisto papildus. Jų sudėtyje – kolagenas iš natūralios liofilizuotos žuvies odos, vitaminas C ir flavonoidai (abu kartu turi ypatingai stiprų antioksidacinį, priešuždegiminį poveikį) iš erškėčių žiedų, priešpienis ir 9 rūšių natūraliai žarnyne gyvenančios bakterijos, kurios gyvybiškai svarbios žmogaus sveikatai ir imunitetui. Atlikus tyrimus nustatyta, kad šių papildų įsisavinimas yra didžiausias iš visų rinkoje gaminamų papildų. Įmonė periodiškai kartoja gaminių tyrimus siekdama užtikrinti nepriekaištingą kokybę ir aukščiausio lygio naudą vartotojui.

Verta paminėti ir siūlomą unikalų organinio magnio papildą. Tai vienintelis tokio tipo gaminys, nes vienoje kapsulėje yra trijų rūšių magnio organiniai junginiai – citratas, laktatas ir helatas, kurių kiekvienas veikia skirtingus organus. O svarbiausia unikalaus papildo savybė – šimtaprocentinis magnio įsisavinimas.

Ši įmonė pasižymi ypatingu rūpesčiu ne tik gaminiui, bet ir klientui. Siūlomos konsultacijos, kurių metu išanalizuojama konkreti kliento situacija, skiriama laiko aptarti, ko klientui labiausiai reikia ir pagal individualų poreikį rekomenduojamas tinkamiausias produktas bei jo dozuotė.

Colway International – The Collagen Company“ yra atsakinga įmonė, kuri daug dėmesio skiria švarai ir ekologijai, nes pasirinko nenaudoti cheminių konservantų. Nors naudojant natūralius konservantus (vitaminas C, ląstelių gaminami fermentai) gamybos kaštai yra didesni, tačiau įmonės pagrindinis tikslas – neužteršti ląstelių kenksmingomis ar joms nenaudingomis medžiagomis, nes teršalų iš aplinkos mūsų ląstelės gauna ir taip daug, o valymosi mechanizmai nėra prisitaikę taip intensyviai dirbti. Gaminiai išpilstomi į stiklo arba greitai yrančio plastiko pakuotes, o jos pakuojamos į popierines dėžutes, kurios užpildytos iš kukurūzų pagamintu ekologišku užpildu. Rūpestis, atsakomybė, kokybė – nuo pirmo gamybos žingsnio iki pat kliento rankų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite