Angle down Atgal

Civilinės saugos 2020 metų kalendoriai jau piešinių ir plakatų konkurso „Būkime saugūs“ nugalėtojų rankose

Skuodo rajono savivaldybės administracija organizavo Skuodo rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų ir meno mokyklos mokinių piešinių ir plakatų konkursą „Būkime saugūs – 2020“. Piešinių ir plakatų vertinimo komisija iš konkursui pateiktų darbų atrinko 13 geriausių. Konkurso temas atitikę, originalūs ir aiškią žinią siunčiantys piešiniai ir plakatai išspausdinti 2020 metų kalendoriuje.

2020 m. sausio 20 d. Skuodo rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Rokas Rozga ir Savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė Edita Jautakienė, atsakinga už civilę saugą, atsidėkodami konkurso nugalėtojams ir mokinius paruošusioms mokytojoms įteikė padėkos raštus ir vaikų piešiniais iliustruotus kalendorius.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Rokas Rozga, dėkodamas už iniciatyvumą dalyvauti konkurse ir už perteiktas reikšmingas mintis piešiniuose, sakė: „Šiomis dienomis civilinės saugos tema yra labai aktuali, todėl svarbu, kad nuo mažumės vaikai turėtų supratimą apie civilinę saugą, ekstremalius įvykius ir žinotų, kaip elgtis jiems atsitikus. Iš konkursui pateiktų piešinių matyti, kad Skuodo rajono vaikai puikiai mokėjo perteikti pagrindines civilinės saugos idėjas savo darbuose. Mokytojų indelis taip pat matomas didžiulis. Dėkojame už pastangas vaikams ir mokytojamsׅ“.

2020 metų kalendorių puošia Ivetos Viščiūnaitės piešinys „Vandens pavojai“, Gabijos Butkutės darbas „Sezoniniai pavojai“, Evos Bučnytės piešinys „Oro armija“, Saulės Ažondenytės pieštas darbas „Gelbėkite“, Elenos Strakšytės darbas „Elkis saugiai gamtoje“, Andrėjos Šimkutės piešinys „Saugokime ir mylėkime gamtą“, Irmos Vičiūtės pieštas darbas „Saugokis gamtos išdaigų“, Vaivos Šlepavičiūtės piešinys „Nenaikink miško dvasių namų“, Godos Danilevičiūtės kūrinys „Sezoniniai pavojai“, Eigardo Simučio pieštas darbas „Išgelbėjimo misija“, Gyčio Bieliausko piešinys „Į pagalbą gamtai“, Tado Vizgaudžio darbas „Pavojingos medžiagos šalia mūsų“, Ruslanos Gadeikytės piešinys „Kai susipyksta ugnis su gamta“.

Mokinius dalyvauti konkurse paskatino ir juos paruošė Skuodo Bartuvos progimnazijos mokytojos Lina Daukantienė, Vaida Ruškienė ir Vaida Litvinienė, Skuodo rajono Aleksandrijos pagrindinės mokyklos mokytoja Rita Šetkauskienė.

Savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė Edita Jautakienė pasidžiaugė, kad 2020 metų civilinės saugos kalendorius išties informatyvus ir spalvingas. Pažvelgus į kiekvieną kalendoriaus mėnesį turime galimybę išvysti vis kitą situaciją, kuri moko, perspėja, skatina susimąstyti. Būtent todėl civilinės saugos kalendoriai yra efektyvi mokomoji ir prevencinė priemonė.

Konkursas „Būkime saugūs“ organizuotas jau trečią kartą. Aktyviausiai konkurse kasmet dalyvauja Skuodo Bartuvos progimnazijos ir Skuodo rajono Aleksandrijos pagrindinės mokyklos mokiniai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite