Angle down Atgal

Citrinos kaukė pašalins iš veido odos juodus taškelius

Juodi taškeliai ant veido, ypač aplink nosį ar pasmakrėje, kelia problemų daugumai. Nors mechaninis veido valymas padeda jų atsikratyti, tačiau rezultatas dažniausiai būna tik patenkinamas.

Mažai kas žino, kad egzistuoja paprasta ir efektyvi naminė priemonė, kuri padeda greitai panaikinti juoduosius taškelius ir atgaivinti odą.

Tam tikslui reikės pusės citrinos. Nesvarbu, kad jau išsunkėte truputį sulčių iš jos. Užlašinkite ant jos 3–4 lašus medaus.

Dabar paprasčiausiai patrinkite citrinos pusele kelias sekundes veido odą, taikydami į tą vietą, kur yra juodų taškelių.

Palaikykite citrinos sulčių ir medaus mišinį ant veido maždaug 5 minutes. Po to nuplaukite šaltu vandeniu. Įsidėmėkite, kad šaltas vanduo sutraukia poras, o šiltas jas išplečia.

Netrukus pastebėsite rezultatą. Veido oda taps švari, o poros susitrauks, sumažės spuogų atsiradimo pavojus. Be to, citrinos sultys pašviesins strazdanėles ir pigmentines dėmes

Citrinos ir medaus kaukė – vienas geriausių veido odos valymo būdų. Jis yra labiau tausojantis už mechaninį, pigesnis, greitesnis ir duodantis geresnį rezultatą.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite