A. Rutkausko nuotr.
Angle down Atgal

Chaimo Frenkelio vilos parką papuošė Kalėdų eglutė (vaizdo įrašas)

Poryt praėjusi lygiai viena savaitė, kai Šiaulių mieste buvo įžiebta Kalėdų eglė. Į panašią šventę šiauliečius ir miesto svečius pakvietė Chaimo Frenkelio vila. Jos parke taip pat buvo įžiebta Kalėdų eglė.

Šventė prasidėjo 15 valandą. Chaimo Frenkelio vilos parke susirinkusiųjų laukė ne tik žaliaskarės įžiebimas, bet ir susitikimas su Seniu Kalėda, šventinės dirbtuvėlės, dainos, lauko žaidimai, dovanos ir staigmenos.

Vėliau visi šventės lankytojai persikėlė į Chaimo Frenkelio vilos vidų, kur Nijolės Prascevičienės smuiko klasės mokiniai padovanojo šventinį koncertą.

Šventės metu veikė Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenės narių kūrybinių darbų paroda „Žaisliukai 100-mečio eglutei" ir Šiaulių miesto lopšelių-darželių „Saulutė“, „Žibutė“, „Trys nykštukai“, „Berželis“, „Gluosnis“, „Salduvė“ kalėdinių lauko dekoracijų paroda.

Anot Šiaulių „Aušros“ muziejaus viešųjų ryšių skyriaus vedėjos Romenos Čepauskienės, šia švente muziejus nori parodyti, kad vilos parke gyvenimas vyksta ne tik žiemą, bet ir vasarą. Ir tai daro jau antrus metus iš eilės.

„Pirmus metus žiebiame eglutę, darydami tai dienos metu, kad prikviestume mažuosius šiauliečius. Šventės idėja mums kilo todėl, kad žinome, jog mažiems vaikams, daugiau laisvo laiko turintiems mamoms ir tėčiams trūksta renginių . Džiaugiamės, kad jie čia lankosi. Džiugu dar ir dėl to, kad prie mūsų akcijos šiemet prisijungė tiek Šiaulių miesto, tiek Lietuvos lopšeliai-darželiai, kurie parengė respublikinę žaisliukų parodą, kurią mes eksponuojame vilos parke. Laukiame visų miestieičų ir svečių ir kviečiame visą prieššventinį laikotarpį iki Kalėdų ir Naujųjų metų apsilankyti parke ir pamatyti visas puošmenas", – sakė R. Čepauskienė.

Šventiškai atrodo ir vilos parko rožės, kurios uždebgus saugumos nuo šalčio. Jos papuoštos kalėdiniais kaspinais ir kepurėmis.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite