Autoriaus nuotr.
Angle down Atgal

Centriniame parke prasidėjo atsinaujinimo darbai

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako.

Šiaulių centrinis parkas už trejų metų bus neatpažįstamai pasikeitęs.

Jau daug metų prabėgo, kai parku niekas nesirūpino. Ateina viskam galas, taigi atėjo galas ir parko nerūpestingumui. Juk jau seniai nebeveikė apžvalgos ratas, ne tik nebeveikė, bet tapo pavojingu.

Juk kiekvienu momentu galėjo atitrūkti koks lopšys ir su griausmu nukristi. O jeigu tuo momentu būtų pasimaišęs praeivis ar vaikai, kurių ne kartą teko pastebėti praeinant parką? Taigi, kiekvienu momentu galėjo įvykti nelaimė. Sutikti praeiviai džiaugiasi, kad lopšiai nukabinti ir visame parke vyksta darbai.

Bet kas bebūtų pradedama daryti, visada miesto gyventojams iškyla įvairių klausimų. Dabar daug ką jaudina klausimas, ar bus koks nors apžvalgos ratas, ar nebus?

O gal iš viso tokio rato nereikia, nes ten yra, palyginus, žema vieta ir norint padaryti tokį apžvalgos ratą ar bokštą reikėtų aukštai iškilti jeigu būtų norima pamatyti miesto panoramą.

Galima išgirsti iš pašnekovų, jog nebūtina visų atrakcijų sukišti į vieną parką. Juk miestas turi Dainų, Lieporių ir Gytarių parkus. Jie yra aukštesnėse reljefo vietose, taigi miesto panoramą pamatyti užtektų ir ne tokia jau aukšto įrenginio apžvalgai.

Dar vienas girdimas pasiūlymas, tai iš viso atsisakyti kokio nors rato, bet tiesiog pastatyti apžvalgos bokštą. Tokių kalbų tenka išgirsti. Miesto žmonės pageidauja, kad būtų pastatyta lenta, kurioje būtų parodytas paveikslas, ant kurio matytusi, kaip atrodys parkas po trejų metų.

Tiesa, yra reklaminė lenta, bet ant jos pažymėta parko atnaujinimo pradžia ir pabaiga. Vis dėlto norisi viso paveikslo. Juk tai yra daug kam įdomu ir reikėtų žmonių nelaikyti nežinomybėje.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite