Angle down Atgal

Centrinėse miesto sankryžose prasidės kapitalinio remonto darbai

Ukmergės miestas nepaliauja gražintis, siekdamas būti kuo patrauklesnis ir patogesnis miesto gyventojams bei jo svečiams. Nuo ateinančios savaitės svarbiausia miesto centro vieta – Kęstučio aikštės ir Gedimino gatvės sankirta bei Vytauto ir Vilniaus gatvių sankirta - laikinai taps kelininkų globojamu ruožu. Šiose sankryžose bus atliekami kapitalinio remonto darbai.

Viešąjį konkursą laimėjęs rangovas UAB „Ukmergės keliai“ atliks darbų už 258,2 tūkst. eurų. Techniniame projekte numatyta apjungti abi sankryžas su šviesoforiniu eismo valdymu, įrengti visas reikalingas eismo saugumo priemones, pritaikant jas ir žmonėms su negalia, sankryžos apšvietimą ir paviršinių nuotekų surinkimą. Naujoji sankryža bus paženklinta, joje atsiras pėsčiųjų perėjos, saugumo salelės, atitvėrimo stulpeliai, šviesoforai, kryptinis apšvietimas.

UAB „Ukmergės keliai“ planuoja visus darbus pabaigti iki šių metų pabaigos.

„Ši miesto vieta turi ne tik tarnauti ukmergiškiams, bet ir atlikti reprezentacinę funkciją. Suplanuoti darbai reikalaus specialistų dėmesio ir vairuotojų atidumo.Tikiuosi, kad visi darbai bus atliekami ne tik kokybiškai, bet ir maksimaliai saugiai. Iš anksto dėkoju visiems už kantrybę“, - sakė Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite