Sportas2020 m. Lapkričio 4 d. 17:41

Čempionių lygoje – puikus startas: „Gintra“ suvarpė viešnias iš Slovakijos

FK „Gintra“ nuotr.

152943

Šiaulių „Gintros-Universiteto“ klubas peržengė pirmąjį UEFA moterų Čempionių lygos atrankos barjerą. Lietuvos čempionės savo žiūrovų akivaizdoje 4:0 (0:0) pranoko Slovakijos čempiones Bratislavos „Slovan“ futbolininkes.

Pirmąjį įvartį Lietuvos čempionės mušė 66-ąją mačo minutę – galva pasižymėjo gynėja Amanda Kass – 1:0.

Prabėgus dar 13-kai minučių po sumaišties varžovių baudos aikštelėje savo šansu pasinaudojo Abby Carchio padvigubinusi rezultatą – 2:0.

Paskutines varžovių viltis išsigelbėti sugniuždė po pertraukos pasirodžiusi ir itin aktyviai į žaidimą įsijungusi Ruvimbo Mucherera – 3:0.

Rungtynių pabaigoje Jelena Čubrilo dar uždirbo 11 metrų baudinį, kurį realizavo Tristan Corneil – 4:0.

Dėl kelialapio į pagrindinį turnyrą „Gintra“ kovos antrajame atrankos etape, kuris numatytas lapkričio 18-19-ąją dienomis