Čempioniška jėga: antroje rungtynių dalyje „Sūduva“ uždusino „Riterius“

Vilnius
FK „Sūduva“ nuotr.
Budintis Budėtojas Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Šalies čempionė Marijampolės „Sūduva“ ir toliau varžovams taškų nedovanoja. Paskutinėse ketvirtojo A lygos turo rungtynėse suvalkiečiai svečiuose 3:1 (0:0) pamokė Vilniaus „Riterius“ ir išlieka vienvalde lygos lydere.

Visas keturias pergales iš tiek pat galimų iškovojusi „Sūduva“ su 12 taškų yra pirma ir nuo aršiausių savo konkurentų – Vilniaus „Žalgirio“ – yra atitrūkusi trimis taškais.

Savo ruožtu sostinės futbolininkai sezono pradžioje stipriai buksuoja. „Riteriai“ Vilniaus derbyje sugebėjo įveikti „Žalgirį“, tačiau be „Sūduvos“ nepasipriešino tiek „Kauno Žalgiriui“, tiek Gargždų „Bangai“, o šiuo metu su 3 taškais yra priešpaskutiniai.

Pirmajame kėlinyje daug progų pasižymėti abi ekipos neturėjo, tačiau svečiai iš Marijampolės LFF stadione pradėjo šeimininkauti iš karto po pertraukos.

S.Širmelio auklėtiniai varžovams lemiamus smūgius eilinį sykį sudavė pasinaudodami standartinėmis situacijomis.

Pačią pirmąją antrojo kėlinio minutę „Sūduva“ nusprendė greitai įžaisti kampinį – kamuolį priėmęs Andro Švrljuga pakėlė jį į baudos aikštelę, o ten atsilaisvinęs Semiras Kerla galva meistriškai kamuolį pasiuntė į kairįjį vartų kampą.

Antrasis įvartis krito 59 min. Nuo šoninės linijos A.Švrjugos išmestas kamuolys baudos aikštelėje pasiekė S.Kerlą, kuris galva patogiai padėjo žaidimo įrankį varžovų gynybos pramiegotam Mihretui Topčagičiui, kuriam teliko sutvarkyti formalumus.

Marijampoliečiai pergalę įtvirtino 63 min., kuomet po dar vieno puikaus A.Švrljugos aukšto kamuolio trečią komandos įvartį pelnė Josipas Tadičius.

Lietuvos čempionai rungtynių pabaigoje kiek atleido vadeles, kuomet už antrą geltoną kortelę iš aikštės išvarytas buvo Domagojus Pušičius.

Tuo pasinaudoję „Riteriai“ 78 min. pelnė paguodos įvartį – pasižymėjo Dominykas Kodzis.

Pataisyti savo situaciją turnyrinėje lentelėje „Riteriai“ galės penktajame ture – vilniečiai namuose egzaminuos „Panevėžį“.

Tuo tarpu tikra penktojo turo puošmena taps „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ mūšis Marijampolėje.