Angle down Atgal

Ceikiniai tiesė draugystės tiltą į Anykščius

Šiemet Anykščiuose, kaip ir kiekvienais metais, 14-ąjį kartą vyko Tarptautinis floristinių kilimų konkursas. Jame dalyvavo 21 kūrėjų grupė.

 

Ceikinių bendruomenės jaunimas nusprendė pirmą kartą dalyvauti šiame konkurse ir skleisti gražią idėją – ČIA GERA. Gera Ignalinoje, gera Anykščiuose, gera visoje Lietuvoje. 

Dalyvavome B kategorijoje  (B grupės kilimo plotas – ne mažesnis kaip 6 kv. m ir ne didesnis kaip 10 kv. m, forma laisvai pasirenkama). Kilimas darytas tik iš gamtinių medžiagų, surinktų Ceikinių krašte.  Ačiū visiems, kurie prisidėjo paruošiant ir renkant augalus - Gabijai, Lukrecijai, Donatui, Raimondai, Junonai, Daliai, Almai, Onutei, Emai, Povilui, Alvydui. 

Mūsų kilimas - 9 kv.m. kvadratas, kuriuo nutiesėme bendrą draugystės tiltą tarp Ignalinos ir Anykščių krašto. Kilime vaizduojami abiejų rajonų herbų motyvai. Ignalinos lelija ir keliai iš įvairių gamtinių medžiagų. Per vidurį nusidriekęs tiltas, ant kurio pavaizduota Lietuvos trispalvė ir užrašas „Čia gera“,  o viršutiniame kampe – Anykščių herbe vaizduojamas ant tilto stovintis šv. Jonas Nepomukas.

Ačiū visai šauniai komandai už vieningą darbą, už draugystę, už tikrumą. Seniūnui Sauliui Zabolevičiui už suorganizuotą nuvežimą.  Ir mūsų komandai, kuri garbingai atstovavo mūsų kraštą tarptautiniame floristinių kilimų konkurse - Onutei Martinėnienei, Emai Trapikienei, Laimai Mikalkienei, Alvydui Balčiui, Lukrecijai Bunoraitei, Donatui Rakšteliui, Raimondai ir Junonai Dūdėnaitėms.  Ačiū sakome ir Adai bei Rūtai Linartaitėms, kurios geranoriškai prisidėjo prie kilimo pynimo, nors gyvena Anykščių krašte. Taip ir yra „tiesiama draugystė“.

Na, o kaip sekėsi mums atstovauti Ignalinos kraštą? Ceikinių kraštą? 25 dieną, per vykusius apdovanojimus išgirdome ir savo kilimo pavadinimą „Čia gera“. Darbus vertino kompetentinga komisija: Sigutis Obelevičius - Anykščių rajono savivaldybės meras, Eugenija Sudeikienė -  UAB „Gėlių lanka“ floristė-meistrė ; Kristina Rimienė - sertifikuota Europos floristikos dizaino meistrė, Ekonomikos mokslų daktarė, TV laidų vedėja; Stanislava Kareckienė - Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro floristikos vyr. mokytoja;  Nijolė Kutkienė -  Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų, profesinio rengimo centro floristikos vyr. mokytoja;  Jolanta Malijonienė - Lietuvos floristų asociacijos viceprezidentė, Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos floristikos profesijos mokytoja ekspertė.  Komisijos nutarimu B kategorijoje Ceikinių kaimo bendruomenė užėmė 3  vietą. Meras įteikdamas diplomą pakvietė dalyvauti ir kitais metais.  Dabar turime daug laiko ruoštis su dar daugiau energijos, entuziazmo ir noro parodyti koks gražus mūsų kraštas. Ačiū Ignalina, kad tu tokia graži.  Ačiū Anykščiams, kad mus priėmėt.  J

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite