Angle down Atgal

Buvo tikrinami Švenčionių rajono paplūdimiai

Lietuvą užliejus vasariškai šilumos bangai, rajono gyventojai patraukė į paplūdimius pasilepinti saulės voniomis ir atsigaivinti nuo kaitros, su savimi pasiimdami savo keturkojus draugus.

Dar kartą primename, kad gyvūnus vedžioti ir maudyti paplūdimiuose ir maudyklose draudžiama. Apie tai informuoja paplūdimiuose įrengti draudžiamieji ženklai (apvalus 25 cm skersmens skritulys, kurio fone pavaizduotas baltas šuns siluetas, su įstriža raudona linija iš kairės ženklo viršutinės dalies žemyn).Už ženklo nepaisymą ir gyvūnų vedžiojimą ir maudymą paplūdimiuose yra numatyta administracinė atsakomybė ANK 346 str. 1 d., kuri užtraukia įspėjimą arba baudą nuo 30 iki 120 eurų.

Būtent dėl šios priežasties, viešąją tvarką užtikrinantys savivaldybės darbuotojai, bendradarbiaudami kartu su Švenčionių r. PK Bendruomenės pareigūnais, suorganizavo prevencinį reidą Švenčionių rajone esančiuose paplūdimiuose. Patikrino, ar rajono gyventojai ir svečiai elgiasi vandenyje saugiai, po savęs surenka šiukšles, saugo paplūdimių inventorių, nevedžioja ir nemaudo gyvūnų.
Reido metu pažeidimų nustatyta nebuvo, tačiau poilsiautojai skundėsi dėl paplūdimiuose maudomų šunų, todėl reidai bus rengiami ir ateityje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite