Angle down Atgal

Buvęs vadovas paliko „Kazlų Rūdos komunalininką“, tačiau pasiliko įmonės turto

Nuo šių metų gegužės 31-osios Kazlų Rūdos UAB „Kazlų Rūdos komunalininkas“ direktoriaus funkcijas vykdantis bendrovės vadybininkas-šilumininkas Tomas Cilinskas paskutinėmis birželio dienomis patenkino septynerius metus „Komunalininkui“ vadovavusio Kęstučio Baltulio prašymą pačiam prašant atleisti jį iš užimtų pareigų.

2011 m. laikinai vadovauti įmonei paskirtas direktoriaus pavaduotojas K. Baltulis tokį prašymą pateikė dar birželio 10 d., tačiau vadovaujantis galiojančiomis Darbo kodekso nuostatomis jis buvo patenkintas tik baigiantis birželiui.

„Amžinuoju laikinuoju direktoriumi“ Kazlų Rūdoje tituluoto K. Baltulio vadovavimo era „Kazlų Rūdos komunalininke“ baigėsi šių metų gegužės 30-ąją vykusiame eiliniame Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos posėdyje. Jame Taryba, išklausiusi K. Baltulio pristatytą UAB „Kazlų Rūdos komunalininkas“ 2018 metų veiklos ataskaitą, jai nepritarė. Paskui tiesiog Tarybos posėdžių salėje K. Baltulis buvo supažindintas su dviem atitinkamais Administracijos direktorės Redos Kneizevičienės įsakymais ir iškart nušalintas nuo vadovavimo įmonei. Tokių veiksmų Savivaldybė K. Baltulio atžvilgiu ėmėsi atsižvelgusi į šiais metais savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos atliktą „Kazlų Rūdos komunalininko“ turto ir lėšų naudojimo vertinimo ataskaitą, taip pat Lietuvos metrologijos inspekcijos raštą dėl Kazlų Rūdoje nekeičiamų vandens apskaitos prietaisų.

Taip jau sutapo, kad nuo vadovavimo įmonei nušalintas, tačiau direktoriaus pavaduotoju dirbti galėjęs K. Baltulis po jau minėtų įvykių iškart susirgo. Prašymą atleisti iš pareigų įmonėje jis pateikė sirgdamas ir tebeturėdamas nedarbingumo pažymėjimą. K. Baltulis sirgo ir atleidimo iš darbo dieną.

Liepos 2-ąją "Suvalkiečio" pakalbintas „Kazlų Rūdos komunalininko“ vadybininkas-šilumininkas, vykdantis direktoriaus funkcijas, T. Cilinskas teigė, kad iš darbo pačiam prašant atleistas K. Baltulis su įmone nėra, kaip derėtų, atsisveikinęs. Buvęs bendrovės vadovas, anot T. Cilinsko, „Kazlų Rūdos komunalininkui“ dar negrąžino įmonės turto, kuriuo, kaip jam priskirtu, naudojosi. T. Cilinsko teigimu, K. Baltulis bendrovei neatidavė dviejų mobiliųjų telefonų, taip pat kito turto.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite